Saturday, 18 July 2015
29 January 2020
پاپاراتزی – قسمت نوزدهم

«وقتی جانی دپ بی‌ادب مسئله‌ساز می‌شود»

2011 May 13

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«رزی هانتینگتون سکسی‌ترین دختر 2011»

«اف‌اچ‌ام» مجله سکسی آقایان که، چندی پیش یک مسابقه برگزار کرد و جایزه آن یک دختر اوکراینی بود این هفته سکسی‌ترین دختران سال 2011 را اعلام کرد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

در این فهرست 100 نفره «رزی هاتینگتون» در رتبه نخست قرار گرفت پس از وی «کیتی پری» و «ری‌هانا» دوم و سوم شدند. در ادامه این لیست «مگان فاکس» و «اولیویا وایلد» قرار دارند و دختر آرنولد در رتبه نهم است.

«جسیکا آلبا» یازدهم، «کیم کارداشیان» پانزدهم، «ناتالی پورتمن» نوزدهم، «اما واتسون» بیست و سوم و «بریتنی اسپیرز» بیست و پنجم هستند.

……………………………………………

«وقتی یک مرد زیبای‌اندام‌کار در گذشته به غلط کردن افتاد»

در هفته‌ای که گذشت «آرنولد شوراتزینگر» اعلام کرد که می‌خواهد از همسرش جدا شود. البته پس از آن‌که همسرش منزل را ترک کرد و رسانه‌ها متوجه این موضوع شدند.

وی دلیل این کار را مشغله زیاد کاری به عنوان یکی از ارکان دولت آمریکا عنوان کرد و این‌که همسرش در اعتراض به این مسئله منزل را ترک کرده است.

اما پس از گذشت چند روز وی طی تماسی از همسرش «ماریا شریور» خواست که به منزل بازگردد. آرنولد عنوان کرده است که آن‌ها تنها نیاز به زمان برای درکنار هم بودن دارند وگرنه مشکل دیگری وجود ندارد.

……………………………………………

«بازگشت ویتی هوستون به دنیای هنرمندان با کرک»

ویتنی هوستون که مدتی است به مواد مخدری به نام کرک معتاد است پس از دوری از مراسم و مجالس مختلف این هفته در  کنسرت «پرینس» هم‌راه بادخترش شرکت کرده است.

خیلی از پاپاراتزی‌ها عنوان کردند وی به دلیل این‌که اعلام کند من به کمک و توجه مردم احتیاج دارم به این کنسرت آمده است اما برخی می‌گویند ویتنی تنها برای این‌که در دنیای هنر فراموش نشود دست به این کار زده است.

اما همه امیدوارند این کار جرقه  و انگیزه‌ای برای ترک مواد مخدر شود.

……………………………………………

«اوپرا وینفری نام خیابانی در شیکاگو»

«اوپرا وینفری» خیابانی را در شیکاگو به نام خود کرد. البته این یک هدیه تشکر از سوی مقامات شهر شیکاگو به دلیل تلاش 22 ساله این هنرمند در کارهای خیریه بوده است.

……………………………………………

«وقتی جانی دپ بی‌ادب مسئله‌ساز می‌شود»

هم‌بازی شدن «جانی دپ» و «پنلوپه کروز» بحث‌برانگیز شده است. این دو بازی‌گر هالیوودی در فیلم «دزدان دریایی کارائیب» هم‌بازی شده و برخی از ایجاد رابطه احساسی بین این دو بازی‌‌گر خبر داده‌اند.

……………………………………………

«براد پیت و آنجلینا جولی سالیانه ۶ میلیون یورو خرج فرزندان‌شان می‌کنند»

«آنجلینا جولی» و «براد پیت» هر سال حدود 6.1 میلیون یورو برای شش فرزندشان هزینه می‌کنند.

مدوکس ۹ساله‌، پکس ۷ساله‌، زهرا ۷ ساله‌، شیلو ۴ ساله‌، ناکس و ویوین ۲ساله‌، شش فرزند این دو بازی‌گر مشهور هستند که هر کدام یک پرستار دارند و این زوج هالیوودی سالانه حدود 541000 یورو به این پرستارها می‌پردازند. اما این فقط یکی از هزینه‌های آن‌هاست.

آنجلینا و براد برای تغذیه فرزندان خود حدود 22000 یورو‌، برای جشن تولدهایشان 38000 یورو، برای پوشاک فرزندانشان 85000 یورو و برای فعالیت‌ها و سرگرمی‌های روزمره آن‌ها حدود 92000 یورو خرج می‌کنند.

این زوج مشهور که مرتبن برای شرکت در فیلم‌ها و پروژه‌های مختلف به کشورها و شهرهای دیگر سفر می‌کنند‌، به آموزگاران و مربیانی که آن‌ها را در این سفرها هم‌راهی می‌کنند ، 600000 یورو می‌پردازند و برای این‌که بتوانند با جت شخصی خودشان سفر کنند‌، سالانه 3.1 میلیون یورو هزینه می‌کنند.

علاوه بر این هزینه‌ها ، آنجی ۳۵ساله و برد ۴۷ ساله برای اقامت در هتل‌های گران‌قیمت نیز هزینه‌های هنگفتی می‌پردازند. آن‌ها یک‌بار برای اقامت خانوادگی در هتل والدورف آستوریا در نیویورک‌، 300000 یورو پرداختند.

یک منبع خبری گفت: «آن‌ها سالانه میلیون‌ها دلار به سازمان‌ها و بنیادهای خیریه اعطا می‌کنند و سعی می‌کنند از این طریق مخارج و هزینه‌های بالای زندگی خود را توجیه کنند.»

سخن‌گوی این دو ستاره هالیوود در مورد این موضوع هیچ توضیحی نداده است.

……………………………………………

«تعریف و تمجیدجودی جودی فاستر از مل گیبسون»

«جودی فاستر» رابطه دوستی عمیقی با «مل گیبسون» دارد زیرا از نظر او‌، مل گیبسون یک انسان وفادار و قابل اعتماد است.

این دو بازی‌گر که هر دو در فیلم جدید «بیور» حضور دارند‌، بعد از هم‌کاری در فیلم «ماوریک» در سال ۱۹۹۴ خیلی با هم صمیمی شدند و پیوند عاطفی عمیقی بین آن‌ها ایجاد شد. جودی فاستر معتقد است که این رابطه عمیق و صمیمی به این دلیل ایجاد شده است که هردوی آن‌ها به نوع زندگی و فرهنگ انسان‌های مشهور علاقه‌ای ندارند.

جودی فاستر گفت: «هر دوی ما خیلی پر حرف هستیم‌، ما می‌توانیم بدون در نظر گرفتن ساعت و زمان‌، ساعت‌ها درباره مسایل مختلف با هم صحبت کنیم.»

«او یک شخص واقعن وفادار و قابل اعتماد است. او یک دوست واقعی و فوق‌العاده است و پیدا کردن چنین دوستی کار خیلی سختی است. او یک ستاره نیست‌. یک هنرمند مشهور نیز نیست او یک شخص پیچیده و مرموز است.»

«من با هیچ‌کدام از بازی‌گران چنین رابطه عمیقی ندارم‌. افراد زیادی هستند که من سال‌هاست آن‌ها را می‌شناسم و دوستشان دارم اما به هیچ کدامشان تا این اندازه علاقه‌مند نیستم‌. رابطه دوستی من و او واقعن عمیق و حقیقی است.»

مدت کوتاهی پس از پایان فیلم‌برداری این فیلم‌، مل گیبسون در‌گیر یک پرونده سکسی شد‌. او طی یک مکالمه تلفنی نامزد سابقش اوکسانا گریگوریوا را تهدید کرد و صدای ضبط شده او در این مکالمه، از طریق برخی رسانه‌های عمومی منتشر شد. اما جودی فاستر معتقد است که این مشکل شخصی دوستش باعث شد که بازی او در فیلم جدیدش واقعی‌تر جلوه کند.

او به مجله سایکلوجیز گفت: «شما همیشه او را در حال مبارزه می‌بینید‌. کاری که مل گیبسون در این فیلم انجام داده است هیچ‌کس دیگری نمی‌توانست برای این فیلم انجام دهد. او در زندگی مشکلات زیادی دارد و رنج‌های بسیاری را متحمل شده است و شما می‌توانید این رنج و تقلا را در صورت او ببینید.»

……………………………………………

«مجازات لیندزی لوهان؛ آموزش بازی‌گری به افراد بی‌خانمان»

«لیندزی لوهان» قرار است به افراد بی‌خانمان‌، هنر بازی‌گری را آموزش بدهد.

این بازی‌گر هالیوود که هفته گذشته به اتهام سرقت یک گردن‌بند ۲۲۰۰ دلاری به دادگاه فراخوانده شد و به‌خاطر نقض آزادی مشروطش به ۱۲۰ روز زندان و انجام ۴۸۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم شد، درحال حاضر به قید وثیقه آزاد است و برای انجام بخشی از خدمات اجتماعی‌اش در مرکز زنان شهر لس‌آنجلس، باید به دنبال زنان بی‌خانمان و فقیری بگردد که مشتاقند هنر بازی‌گری را از او یاد بگیرند.

سخن‌گوی این مرکز گفت: «پرسنل و ساکنان این مرکز مشتاقانه در انتظار حضور لیندزی در این مرکز هستند.»

کارگاه بازی‌گری این مرکز حمایت از زنان‌، ۱۵ شاگرد دارد که هر هفته دو ساعت به این کارگاه می‌آیند تا یاد بگیرند که چگونه از طریق بازی‌گری احساسات خود را بیان کنند.

بنا به گفته منابع نزدیک به لیندزی، این بازی‌گر ۲۴ ساله ۳۶۰ ساعت از خدمات اجتماعی خود را در مرکز زنان بی‌سرپناه لس‌آنجلس سپری خواهد کرد و برای گذراندن۱۲۰ ساعت دیگر از محکومیت خود‌، به عنوان فراش در سردخانه لس‌آنجلس فعالیت خواهد کرد.

لیندزی که در سال ۲۰۰۷‌، به‌خاطر مصرف مواد مخدر و رانندگی در حالت غیر طبیعی‌، دستگیر شد و قبل ماجرای سرقت گردن‌بند‌، آزادی مشروط داشت در تاریخ ۱۱ می‌، دوباره باید به دادگاه مراجعه کند تا اظهارت دادگاه راجع به موضوع سرقت گردن‌بند را بشنود. اگرچه با تخفیفی که دادگاه برای او قائل شد‌، جرم او را از سرقت به تخطی از قانون تقلیل یافت اما وکلای او درخواست تشکیل دادگاه تجدید نظر را مطرح کردند تا شاید قاضی از مجازات زندانی او صرف‌نظر کند. این دادگاه در تاریخ ۳ ژوئن برگزار خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,