Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
در احکام جداگانه‌ای از سوی رییس جمهوری اسلامی،

«انتصاب سرپرست وزارت‌خانه‌های ادغام شده»

2011 May 15

خبر / رادیو کوچه

رییس جمهوری اسلامی روز یک‌شنبه، در راستای ادغام وزارت‌خانه‌ها و عزل وزیران در احکام جداگانه‌ای سرپرستی کلیه وظایف و اختیارات قانونی وزارت صنایع و معادن و وزارت رفاه و تامین اجتماعی را به ترتیب به مهدی غضنفری وزیر بازرگانی و عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر کار و امور اجتماعی محول کرد.

به گزارش ایرنا  و به نقل از از پای‌گاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری متن احکام محمود احمدی‌نژاد بدین شرح است‌:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر غضنفری

وزیر محترم بازرگانی

سلام علیکم

در اجرای ماده 53 قانون برنامه پنجم مصوب مجلس شورای اسلامی و مصوبه شماره 46514.33590 مورخه 1390.2.18 هیات وزیران و به استناد اصل یک‌صد و سی پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری سرپرستی کلیه وظایف و اختیارات قانونی وزارت صنایع و معادن به جناب‌عالی محول می‌گردد‌.

امیدوارم در ظل توجهات امام عصر (عج) در انجام این ماموریت موفق باشید‌.

محمود احمدی‌نژاد

…………………………………………………

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر شیخ الاسلامی

وزیر محترم کار و امور اجتماعی

سلام علیکم

در اجرای ماده 53 قانون برنامه پنجم مصوب مجلس شورای اسلامی و مصوبه شماره 46514.33584 مورخه 1390.2.18 هیات وزیران و به استناد اصل یک‌صد و سی پنجم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده 94 قانون مدیریت خدمات کشوری سرپرستی کلیه وظایف و اختیارات قانونی وزارت رفاه وتامین اجتماعی به جناب‌عالی محول می‌گردد‌.

امیدوارم در ظل توجهات امام عصر (عج) در انجام این ماموریت موفق باشید .

محمود احمدی‌نژاد

این در حالی است که نمایندگان مجلس در روزهای اخیر با انتقاد از عزل وزیران این وزارت‌خانه‌ها از گرفتن رای اعتماد وزیران جدید در مجلس سخن گفته و برخی دیگر عنوان کردند که سرپرست این وزارت‌خانه‌ها نمی‌توانند به جای وزیران پیشین پاسخ‌گوی مجلس باشند.

رییس مجلس شورای اسلامی هم تاکید کرده بود باید این وزیران به کار خود ادامه دهند. هم‌چنین وی عنوان کرده بود که مشکل ادغام و رای اعتماد وزیران خلع شده با نظارت رهبر جمهوری اسلامی و در حضور محمود احمدی‌نژاد حل شده است.

بیشتر بخوانید:

«رییس جمهوری در عزل وزیران باز هم عجله کرد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,