Saturday, 18 July 2015
19 June 2021
گزارش‌های مردمی به رادیو کوچه در روز 25 اردی‌بهشت،

«کنسل شدن امتحانات دانش‌گاه پیام نور قزوین»

2011 May 15
رادیو کوچه

با توجه به اطلاع‌رسانی مردمی و ارزش‌های شهروند خبرنگاری، رادیو کوچه جهت وقایع 25 اردی‌بهشت صفحه‌ای را با هدف انتشار و به مشارکت گذاردن دیده‌های مردم در سطح شهرهای ایران به راه انداخته است. این صفحه منعکس کننده دیده‌ها و شنیده‌های شماست. اگر با موضوعی بر می‌خورید می‌توانید برای کوچه ارسال کنید.

جهت ارسال مطالب، گزارش و خبر می‌توانید با این آدرس در تماس باشید: contact@koochehmail.com

………………………………………

«کنسل شدن امتحانات دانش‌گاه پیام نور قزوین»

قزوین / ساعت 16: (تحول سبز) دانش‌گاه پیام نور قزوین امروز تمام امتحانات میان ترم خود را کنسل اعلام کرد.

«تعطیلی برخی کلاس‌های دانش‌گاه تهران»

تهران / ساعت 15:30: (گزارش مردمی) هم‌زمان با فضای امنیتی حاکم بر دانش‌گاه‌ها برخی کلاس‌ها در دانش‌گاه تهران در ۲۵ اردی‌بهشت روز اعتراض دانش‌جویان تعطیل شد.

‌«تجمع دانش‌جویان و استادان دانش‌گاه آزاد ساری و قائم‌شهر»

ساری / ساعت 14: (دانشجو آنلاین) باوجود فضای امنیتی، دانش‌جویان و استادان دانش‌گاه آزاد ساری و قائم‌شهر درمحل دانش‌گاه تجمع کردند. بر اساس مشاهدات شاهدان عینی دانش‌جویان و استادان با گردهمایی در دانش‌کده‌های فنی و علوم انسانی، اعتراض خود را به وضیعیت امنیتی دانش‌گاه‌ها نشان دادند. این گزارش حاکی از آماده باش نیروهای حراست و بسیج دانش‌جویی دارد.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lHFT2SpgA_8&feature=player_embedded[/youtube]

«دانشگاه مشهد سبز شد»

مشهد / ساعت 14: (جرس) هم‌زمان با تجمع دانش‌جویان سراسر کشور در اعتراض به وضعیت امنیتی دانشگاه‌ها، دانش‌گاه مشهد سبز شد. دانش‌جویان از صبح امروز برای تجمع اعتراضی خود به دانشگاه مراجعه کرده و با سر در سبز دانشگاه مواجه شدند. مسوولان دانش‌گاه از اولین ساعات بامداد مشغول پاک کردن شعارها و رنگ‌ها هستند.

«در دانش‌گاه اراک سبز شد»

اراک / ساعت 13: (گزارش مردمی) دانش‌جویان اراکی درب ورودی دانش‌گاه را با رنگ سبز رنگ‌آمیزی کرده‌اند‌. هم‌چنین برخی نیروهای لباس شخصی و غیر‌دانشجو که همانند گذشته از بیرون، به دانش‌گاه تهران آورده می‌شوند، مشغول فیلمب‌رداری از دانش‌جویان شعار دهنده هستند که با اعتراض دانش‌جویان و هو کردن دانش‌جویان مواجه شده‌اند.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=J7rm7ZaL64E&feature=player_embedded[/youtube]

«ممانعت از ورود دانش‌جویان فعال امیرکبیر»

تهران‌ / ساعت 13: (خبرنگاران سبز) صبح امروز مامورین حراست دانش‌گاه امیر‌کبیر با کنترل تردد دانش‌جویان به محوطه دانش‌گاه از ورود تعدادی از دانش‌جویان فعال و شناخته شده این دانش‌گاه ممانعت به عمل آورده‌اند. تعداد زیادی از نیروهای انتظامات دانش‌گاه به جهت کنترل دقیق‌تر دانش‌جویان در بین آن‌ها در حال تردد هستند.

«ممانعت از ورود دانش‌جویان فعال دانش‌گاه تهران»

تهران / ساعت ۱۳:۲۵: (بنا به گزارش خبرنگار رسمی کنفدراسیون دانش‌جویان ایرانی از داخل دانش‌گاه تهران) حراست دانش‌گاه تهران مانع از ورود تعدادی از دانشجویان به داخل دانشگاه شده است.

«برخورد لباس شخصی‌ها با دانش‌جویان»

تهران / ساعت ۱۲:۴۵: (گزارش مردمی) نیروهای حراست دانش‌گاه به هم‌راه لباس شخصی‌ها رفتار بسیار بدی با دانش‌جویان متحصن در دانش‌گاه دارند.

«بازداشت چند دانش‌جوی دانش‌گاه تهران»

تهران / ساعت ۱۲:۱۵: (به گزارش کنفدراسیون دانش‌جویان ایرانی از داخل دانش‌گاه تهران)، چندتن از دانش‌جویان این دانش‌گاه به هنگام خروج از دانش‌گاه بازداشت شدند. حضور نیروهای لباس شخصی در داخل دانشگاه بسیار محسوس است.

 

………………………………………

گزارش‌های منتشر شده مردمی پس از 25 بهمن

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,