Saturday, 18 July 2015
19 June 2021
به اتهام شرکت در تولید «ظهور بسیار نزدیک است»،

«بازداشت یکی از مسوولان ارشد نهاد ریاست جمهوری ایران»

2011 May 18

خبر / رادیو کوچه

بر اساس برخی گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های منسوب به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی، یکی از مسوولان ارشد نهاد ریاست جمهوری و از نزدیکان اسفندیار رحیم‌مشایی، رییس دفتر محمود احمدی‌نژاد روز سه‌شنبه بازداشت شده است.

به گزارش فارس، شام‌گاه سه‌شنبه مسوول ارشد نهاد ریاست‌جمهوری که از افشای نام وی خودداری کرده‌اند در ارتباط با تولید سی‌دی مستند «ظهور بسیار نزدیک است» بازداشت شد.

بر اساس این گزارش وی از نزدیکان رییس دفتر رییس جمهوری اسلامی است که در زمان تصدی مسوولیت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سازمان ایران‌گردی و جهان‌گردی توسط اسفندیار رحیم‌مشایی مشاور رسمی وی بود.

پیش از این نیز عباس‌ امیری‌فر دبیر کمیسیون فرهنگی دولت و امام جماعت مسجد سلمان نهاد ریاست‌جمهوری که از حامیان اسفندیار رحیم‌مشایی است، به دلیل ارتباط با تهیه این مستند دستگیر شده بود.

این در حالی است که این مستند در هفته‌های اخیر یکی از مباحث اصلی مسایل سیاسی ایران بوده و حامیان آیت‌اله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، از آن به عنوان انحراف در دولت یاد کرده و برخی اسفندیار رحیم‌مشایی را یکی از آمران تهیه این مستند عنوان می‌کنند.

پس از تنش‌های به‌وجود آمده بین محمود احمدی‌نژاد و آیت‌اله خامنه‌ای، طرف‌داران رهبر جمهوری اسلامی در تلاش برای خارج کردن رحیم‌مشایی از دایره دولت دهم هستند.

بیشتر بخوانید:

«احتمال حضور مشایی به عنوان نماینده ایران در اوپک»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , ,