Saturday, 18 July 2015
15 June 2021
پاپاراتزی – قسمت بیستم

«وقتی مچ برد پیت با پرستار بچه گرفته می‌شود»

2011 May 20

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«حکم جلب هدیه تهرانی»

طراح نمایش‌گاهی که «هدیه تهرانی» سال قبل با کمک میراث فرهنگی برپا کرده بود، به خاطر نقد نشدن وجه چک، از این بازی‌گر شکایت کرد. «سنگ‌چی»، وکیل مدافع شاکی هدیه‌ تهرانی در خصوص پرونده حقوقی و کیفری یک فقره چک، در گفت‌وگویی با بیان این‌که صادرکننده چک خانم هدیه تهرانی است، اظهار داشت: «موکل من (شاکی پرونده) طراح نمایش‌گاهی است که پارسال هدیه تهرانی برپا کرده بود.»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

وی ادامه داد: «هدیه تهرانی مدعی است توانایی پرداخت این پول را ندارد و سازمان میراث فرهنگی که پرداخت آن را تقبل کرده، باید پول را پرداخت کند. شاکی نسبت به شکایت کیفری اقدام کرده بود که هدیه تهرانی به تحمل یک سال زندان محکوم شد. اما وی به این حکم اعتراض کردند.»

وی با بیان این‌که رسیدگی به پرونده چک دو جنبه حقوقی و کیفری دارد، گفت: «شاکی،‌ نسبت به شکایت کیفری اقدام کرده بود در تاریخ اول اسفند سال گذشته، با حکم دادگاه و توسط کلانتری 123 نیاوران هدیه تهرانی جلب شد و پرونده در شعبه 5 اجرای احکام دادسرای ناحیه 3 ونک بود.»

سنگ‌چی خاطرنشان کرد: «به اتفاق و به هم‌راه ماموران کلانتری به دادسرا و به شعبه بدوی صادرکننده رای (شعبه 1045) مستقر در مجتمع قضایی شهید قدوسی منتقل شدند که آن روز به حکم اعلام واخواهی کردند.»

وی با بیان این‌که قاضی کاظمی که هدیه تهرانی را به تحمل یک سال حبس محکوم کرده بود، به دادگاه تجدیدنظر منتقل شده بود. روز محاکمه در آن شعبه دادرسی حضور داشت که برای هدیه تهرانی قرار کفالت صادر کرد. شخصی به نام سهرابی از کارگردانان سینما کفالت وی را بر عهده گرفت.

این وکیل مدافع با بیان این‌که دادرس شعبه، نسبت به پرونده کیفری تشخیص دادند که چک وعده‌دار است و بر همین اساس هدیه تهرانی را تبرئه کردند.

وی ادامه داد: «موکل من نسبت به این تبرئه تجدیدنظرخواهی کرده که در حال حاضر پرونده در دادگاه تجدیدنظر استان تهران است.»

سنگ‌چی افزود: «نسبت به پرونده حقوقی هم شاکی، طرح دعوی کرده بود که هدیه تهرانی به پرداخت 34 میلیون وجه چک و خسارت تاخیرتادیه، از زمان سررسید تا دادخواهی محکوم شد. بر این اساس هدیه تهرانی نسبت به این حکم هم واخواهی کرده که روز سه‌شنبه جلسه رسیدگی به شکایت حقوقی چک بود.

………………………………………………

«وقتی آنجلینا جولی کارگردانی کند»

«آنجلینا جولی» بازی‌گر صاحب نام سینمای هالیوود درباره نخستین فیلمش در مقام کارگردان با عنوان «در سرزمین خون و عسل» حرف زد.

این نشست در ایام برپایی «فستیوال کن» فرانسه توسط شرکت فیلم‌سازی «جی‌کی فیلمز» برگزار شد.

بنابر اعلام ورایتی، فیلم جولی با عنوان «در سرزمین خون و عسل» که با مضمون جنگ بوسنی ساخته می‌شود برای اکران در 23 دسامبر(2 دی) آینده در آمریکا آماده خواهد شد.

جولی درباره این فیلم گفته است: «من می‌خواهم روایت‌گر قصه‌ای از این جریان باشم که چگونه روابط انسان و رفتارهای او می‌توانند عمیقن بر زندگی او در جریان جنگ تاثیرگذار باشند.»

وی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: «اکثریت مردم شامل بازی‌گران، نخست‌وزیر و رییس جمهوری از این فیلم حمایت کرده‌اند و 95 درصد بازی‌گران فیلم من در زمان جنگ بوسنی حضور داشته‌اند.»

جولی ساخت این فیلم را که داستان آن علاقه‌ یک مرد صرب به یک زن مسلمان در جنگ سال 1992 است، از ماه اکتبر سال گذشته در مجارستان آغاز کرده است.

چندی پیش موج جدید شکایت‌ها از اولین فیلم ساخته جولی به سازمان ملل کشیده شد و «انجمن زنان قربانی جنگ بوسنی» با صدور بیانیه‌ای بار دیگر از جولی به دلیل نوع نگرش‌ فیلم‌اش انتقاد کردند.

در این بیانیه آمده است: «بی‌توجهی آنجلینا جولی به قربانیان زن جنگ بوسنی گویای همه‌چیز درباره‌ فیلم‌نامه است و این حق را به ما می‌دهد تا هم‌چنان نسبت به فیلم او تردید داشته باشیم.»

این انجمن در نامه‌ای به آژانس‌ پناهندگان سازمان ملل که جولی سفیر صلح آن است، نگرانی خود را نسبت به اولین تجربه‌ کارگردانی این بازی‌گر معروف اعلام کرد.

………………………………………………

«وقتی مچ برد پیت با پرستار بچه گرفته می‌شود»

تا الان درباره خیانت‌های احتمالی «آنجلینا جولی» گفته شده اما بشنوید از خیانت «برد پیت».

برد پیت در یک هفته جنجالی به داشتن رابطه با یکی از پرستارهای فرزندانش متهم شده است. مجله پرطرف‌دار «استار» در هفته گذشته عکسی از پرستار فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی منتشر کرد و اظهار داشت که وی توانسته برد پیت را به خود جذب کند و جالب این‌جاست که این مجله این پرستار را شبیه «جنیفر آنیستون» دانسته و گفته وی به مراتب از آنجی جذاب‌تر است.

این در حالی است که رابطه این دو نفر توسط خود آنجی کشف و عکس‌های آن به مجله استار ارسال شده است.

آنجی پس از این حادثه گفت: «از این پس من بادیگارد استخدام می‌کنم. به جای این عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی.»

………………………………………………

«آرنولد و رابطه و خدمت‌کار و برنامه اپرا»

علت جدا شدن «ماریا شریور» از «آرنولد شوارتزینیگر» مشخص شد. داشتن رابطه با خدمت‌کار بیست‌ساله این خانواده به نام «پاتریشیا بینا» دلیلی شد تا ماریا از همسرش پس از 25 سال جدا شود. پاتریشیا عنوان کرده است: «من به دلیل علاقه‌ای که بچه‌های آرنولد داشتم و هم‌چنین بی‌توجهی ماریا به آرنولد باعث شد که من و آرنولد به هم نزدیک‌تر شویم.»

این در حالی است که ماریا شریور از مشغله همسرش شکایت داشت و آرنولد شوارتزینیگر عنوان کرده بود که باید زمانی بیش‌تری برای خانواده اختصاص دهد و حتا در یک مصاحبه کوتاه عنوان کرد: «ماریا من هنوز به تو علاقه دارم.»

از طرفی دیگر «اپرا وینفری»، مجری برنامه «اپرا» از ماریا شریور برای برنامه بعدی خود دعوت کرده است. این دعوت پس از گذشت 24 ساعت از اعلام آرنولد به داشتن رابطه با این خدمت‌کار و یک هفته پس از اعلام جدایی ماریا از همسرش انجام شده است.

………………………………………………

«دی‌کاپریو عرشه قایق را با تایتانیک اشتباه گرفت»

«لئوناردو دی‌کاپریو» و «بلیک لیولی» برای مدت یک هفته است که با هم بسیار مهربان شده و در عرشه یک قایق تفریحی دیده شدند‌.

لئو در حالی که حدود یک هفته است که پس از جدا شدنش از «بار رافائلی»، با در آغوش کشیدن یک دختر در لباس سفید به نام بلیک آن هم در یک قایق تفریحی خبر از یک ازدواج مجدد می‌دهد.

………………………………………………

«وقتی جاستین عاشق هم‌کارش می‌شود»

«جاستین تیمبرلیک» هنرمند آمریکایی چند هفته است که با «اولیویا وایلد» بازی‌گر آمریکایی دیده شده است.

این در حالی است که اولیویا به تازگی از همسرش جدا شده و از طرفی دیگر مدتی است که با جاستین کار می‌کند و  در این مدت در هر مکانی که جاستین حضور داشته او هم به هم‌راه جاستین بوده است.

اما تا کنون این دو هنرمند از اعلام داشتن رابطه با یک‌دیگر خودداری کردند.

 

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , ,