Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
جریان انحرافی منتظر حادثه‌ای بزرگ در یک ماه آینده است،

«ظهور خفی در حال انجام است و در ماه رجب امسال..»

2011 May 21

آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

منبع: آینده نیوز

براساس اظهار‌نظر یکی از سران جریان انحرافی، حادثه‌ای بزرگ در چند هفته آینده، شرایط کشور را به سود این جریان تغییر خواهد داد.

به گزارش خبرنگار «آینده»، طی هفته‌های اخیر تغییر موضع مکرر برخی مسوولان نسبت به موضوعات مختلف، این پرسش را ایجاد کرده که هدف این جریان از وقت کشی چیست؟ و چرا جریان مذکور با تغییر موضع مکرر و عقب‌نشینی، هزینه‌های سنگینی را بدون به‌دست آوردن دستاوردی مشخص پرداخت می‌کند؟ در این شرایط اطلاع از خبری موجب رمزگشایی از علت این رفتارها شد.

بنا به گزارش منبع خبری «آینده» یکی از سران جریان انحرافی به برخی نزدیکان خود گفته است به زودی اتفاق مهمی رخ خواهد داد که روند حوادث را در کشور به سود این جریان تغییر خواهد داد، ظاهرن وی این خبر را از منابع خاص و متصل به غیب خود به دست آورده است. اما این‌که از نظر این جریان چه اتفاقی قرار است طی چندهفته آینده رخ بدهد، محل پرسش است.

یکی از پاسخ‌ها می‌تواند وقوع حادثه‌ای برای یکی از مسوولان ارشد باشد که توازن قوا را برای این جریان بر هم زند و پاسخ دوم به موضوع ظهور خفی بازمی‌گردد که چندماهی است توسط این جریان مطرح می‌شود.

بر اساس برخی روایات -که هم‌چون بسیاری از اخبار و احادیث مرتبط با ظهور چندان قابل اتکا نیستند-  قبل از ظهور امام زمان(عج)، ایشان به صورت مخفیانه در مدینه ظهور کرده و بین یک تا سه سال مقدمات خروج خود و اعلام علنی ظهور را فراهم خواهند کرد.

بر این اساس، ظهور خفی در مدینه رخ داده و تنها اصحاب خاص حضرت از آن مطلع و به بهانه حج به حجاز رفته، با حضرت بیعت می‌کنند. حاکم حجاز نیز از ظهور خفی آگاه شده و برای تضعیف آثار آن، تعداد زیادی (بیش از 20 نفر) را به عنوان مهدی جعلی مطرح می‌کند.

فارغ از صحت و سقم این روایات، گویا سران جریان انحرافی معتقدند که ظهور خفی در حال انجام است و در ماه رجب امسال (14 خرداد امسال) شاهد ظهور خفی خواهیم بود.

براساس نظر این جریان، ظهور امام زمان‌های دروغین در ماه‌های اخیر، در همین راستا انجام شده است.

مطابق با دیدگاه جریان انحرافی، پس از ظهور خفی، نواب امام زمان(عج) (از جمله ولی فقیه) از نیابت ساقط می‌شوند.

برخی شعر مشهور امام خمینی «سال‌ها می‌گذرد حادثه‌ها می‌آید/ انتظار فرج از نیمه خرداد کشم» را هم در این راستا ارزیابی می‌کند.

سال گذشته نیز «آینده» از احتمال ارتباط موضوع ظهور با ارسال پیام‌های ویژه برای ملک عبداله پادشاه اردن و علی عبداله صالح، رییس جمهوری یمن که دو کشور اصلی حوادث دوران ظهور هستند، خبر داده بود.

گفتنی است، انتشار سی دی «ظهور بسیار نزدیک است» که با طرح نظیر این مسایل تلویحن دولت دکتر احمدی‌نژاد را دولت زمینه‌ساز ظهور معرفی کرده و  اکنون برخی از مرتبطین این جریان به اتهام دست داشتن در آن دستگیر شده‌اند، با انتقادات گسترده علما مواجه شده بود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,