Saturday, 18 July 2015
23 June 2021
عضو مجلس خبرگان رهبری:

«دولت با ارواح خبیثه در هند رابطه دارد»

2011 May 24

خبر / رادیو کوچه

علی فلاحیان وزیر اطلاعات پیشین جمهوری اسلامی در اظهارنظری روز دوشنبه عنوان کرد «ارواح خبیثه از هند به دولت احمدی‌نژاد اطلاعات می‌دهند». هم‌چنین رییس مجلس خبرگان، مسوول سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری و رییس مشاوران وی نیز به صف مخالفان احمدی‌نژاد پیوسته‌اند.

به گزارش فارس، فلاحیان گفت: «این جریان، اطلاعات خود را از ارواح خبیثه می‌گیرد و در این زمینه از کشور هند بهره می‌برد». وی تاکید کرد: «قطعن باید برای جلوگیری از ترویج این افکار در جامعه با آن‌ها قاطعانه برخورد کرد».

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: «اگر برخورد خوب و شدیدی با این جریان شود همانند مسایل گذشته، ملت و نظام نسبت به این گونه حرکات و اقدامات، واکسینه می‌شود».

روز گذشته محمدرضا مهدوی کنیت، رییس مجلس خبرگان رهبری نیز درباره اطرافیان احمدی نژاد گفت: «جریان انحرافی اقدامات ایذایی انجام می‌دهد ولی موفق نخواهد شد».

در این میان، داود احمدی‌نژاد، برادر محمود احمدی‌نژاد و دبیر کمیته دایمی پدافند غیرعامل نیز تهدید کرد که اسناد زیادی درباره گروه انحرافی در دست دارد و این گروه می‌خواهد نظام ولایی را در این کشور حذف کند.

این مسوول سابق بازرسی ویژه نهاد ریاست جمهوری گفته است: «من اسم نمی‌برم، اما هم‌اکنون سردمدار فساد کلان در جامعه همین گروه انحرافی است و بهتر از این نمی‌توان تعبیری داشت و انواع فساد اعم از سیاسی و اقتصادی را دارند».

وی با توضیح این نکته که قبلن در ‌بازرسی نهاد ریاست جمهوری بوده ‌و راجع به گروه انحرافی مدارکی در دست دارد گفت: «انتشار آن مدارک به روشن شدن افکار عمومی کمک می‌کند، اما برخی از آن‌ها کاملن سری هستند».

داود احمدی‌نژاد در واکنش به این پرسش فارس که «آیا وزرای وزارتخانه‌های ادغام شده در اقدام اخیر دولت با گروه انحرافی دارای زاویه و اختلاف بوده‌اند»‌‌ هیچ پاسخی نداد و سکوت کرد.

برادر رئیس‌جمهور افزود: « سنگ بنای گروه انحرافی را بنی‌صدر گذاشته است و چهره‌های مطرح شده اخیر در گروه انحرافی در ادامه همان مسیر حرکت می‌کنند. و اکنون تلاش می‌کند که تنها خواسته خود یعنی حذف نظام ولایی را در این مملکت پیاده کند».

بیشتر بخوانید:

«مقابله با جریانات انحرافی در دستور کار وزارت اطلاعات»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,