Saturday, 18 July 2015
18 June 2021

«حضور پرشمار مردم در مراسم سوگ‌واری ناصر حجازی»

2011 May 28

آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

منبع: دویچه وله فارسی

مراسم ختم ناصر حجازی در فضایی امنیتی و با حضور بیش از ۵ هزار نفر در مسجد شهرک غرب برگزار شد. برخی شرکت کنندگان به حضور پررنگ پلیس در مراسم اشاره کرده‌اند. پیش‌تر و در مراسم خاک‌سپاری حجازی شعارهای سیاسی سر داده شده بود.

مراسم سوگواری ناصر حجازی فوتبالیست پیشکسوت و مربی مشهور ایران روز جمعه ۶ خرداد ۱۳۹۰ در مسجدی در میدان شهرک غرب برگزار شد. این مراسم از ساعت ۱۱ صبح در شرایطی آغاز شد که از یک ساعت قبل، در خیابان‌های اطراف مسجد شهرک غرب ترافیک ایجاد شده بود.

یکی از شرکت‌کنندگان در مراسم امروز در گفت‌و‌گو با دویچه وله به فضای امنیتی برگزاری مراسم سوگواری  اشاره کرد و گفت:«جمعیت خیلی زیادی اعم از ورزش‌کار و مردم عادی آمده بودند. پلیس اجازه ایستادن به مردم در خیابان را نمی‌داد و مردم هم در خیابان‌های اطراف می‌چرخیدند.  پلیس از فیلم‌برداری و عکس‌‌برداری مردم جلوگیری می‌کرد.»

پویان، شرکت‌کننده دیگر این مراسم، مجبور شده به علت ترافیک و فشردگی جمعیت، اتومبیل خود را دوکیلومتر دورتر پارک کند. او از حضور چهره‌های مشهوری چون عادل فردوسی پور، بهتاش فریبا و بازیکنان و مربیان تیم‌های استقلال و پرسپولیس می‌‌گوید که با اسکورت به داخل مسجد راهنمایی می‌شدند.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,