Saturday, 18 July 2015
23 June 2021
دفتر رییس جمهوری اسلامی:

«تکذیب کاهش آرای انتخاباتی در نتیجه حمایت آیت‌اله خامنه‌ای»

2011 June 02

خبر / رادیو کوچه

دفتر رییس جمهوری اسلامی روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای برخی اظهارات منتسب به او از جمله ادعای کاهش آرای انتخاباتی در نتیجه حمایت رهبر جمهوری اسلامی را تکذیب کرده است.

مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری با انتقاد از اتهاماتی که در رسانه‌های جمهوری اسلامی علیه محمود احمدی‌نژاد و برخی هم‌کاران او انتشار یافته، از رسانه‌های همگانی خواسته است «از نقل اخبار جعلی» به طور جدی خودداری کنند.

این بیانیه، از «تحرکات یک جریان سیاسی‌-‌رسانه‌ای علیه دولت خدمت‌گزار» سخن گفته و این جریان را به ایراد اتهاماتی «از قبیل راز آلود، فساد سیاسی، اقتصادی و اعتقادی، سازماندهی فعالیت‌های انتخاباتی و بسیاری دیگر از مطالب موهن و تاسف برانگیز» متهم کرده است.

به گفته دفتر رییس جمهوری اسلامی، این جریان سیاسی‌- رسانه‌ای» اخیرن سخنان دروغی درباره تاثیر برخی بزرگان کشور در کاهش آرای رییس جمهوری محترم را به ایشان نسبت داده‌اند.»

اشاره این بیانیه به اظهارات چند تن از مقامات جمهوری اسلامی در این مورد است که به نقل از رییس جمهوری گفته بودند که آیت‌اله خامنه‌ای با حمایت از او در انتخابات ریاست جمهوری، باعث روی‌گردانی چند میلیون رای‌دهنده از آقای احمدی‌نژاد شد.

این افراد عملن آقای احمدی‌نژاد را متهم کرده بودند که معتقد است اکثریت بزرگی از مردم ایران از او حمایت می‌کنند در حالی‌که با آیت‌اله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، مخالفند.

مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری، با تکذیب «این مطالب بی‌اساس» هشدار داده است که «عوامل تولید و انتشار گزارش‌های دروغ، داستان‌سرایی‌های تخریبی علیه دولت و شخص رییس جمهوری را وظیفه خود می‌داند.»

طی هفته‌های اخیر، محمود احمدی‌نژاد هدف انتقاداتی از سوی برخی شخصیت‌ها و رسانه‌های داخلی قرار داشته است که طی سال‌های اخیر از حامیان جدی و گاه تندرو او به شمار می‌رفتند.

چند روز پیش، غلامرضا مصباحی مقدم، نماینده اصولگرای مجلس، گفت که آقای احمدی‌نژاد در مدت غیبت از محل کار خود، مدعی شده بود که «سی و پنج میلیون» رای دارد.

بیشتر بخوانید:

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,