Saturday, 18 July 2015
16 June 2021
جام حذفی فوتبال ایران،

«پرسپولیس-ملوان در فینال حریف حذفی»

2011 June 02

خبر / رادیو کوچه

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی ۲ به یک استقلال را شکست داد و اولین تیم فینال جام حذفی ایران شد. در اولین دیدار نیمه‌نهایی که بعدازظهر پنج‌شنبه در ورزش‌گاه تختی شهر انزلی برگزار شد هادی تامینی در دقیقه ۸ دروازه استقلال را باز کرد.

در دقیقه ۵۲ مهرداد اولادی گل دوم ملوان را هم به ثمر رساند اما در دقیقه ۶۰ و با اخراج تامینی، ملوان علی‌رغم برتری در نتیجه، در میدان ده نفره شد.استقلال برای جبران یکی از گل‌های خورده تا دقیقه ۷۵ در انتظار بود تا این‌که فرهاد مجیدی بازی را ۲ به یک کرد. با این حساب ملوان بعد از ۲۰ سال توانست بار دیگر به فینال جام حذفی راه پیدا کند.

از سوی دیگر پرسپولیس تهران با پیروزی مقابل فولاد خوزستان به فینال جام حذفی فوتبال ایران صعود کرد و حریف ملوان شد. پنج‌شنبه شب و در بازی دوم نیمه‌نهایی در اهواز، فولاد ده نفره علی‌رغم برتری در نیمه اول یک به صفر مقابل پرسپولیس شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. شاگردان مجید جلالی در دقیقه ۲۳ و با کارت قرمزی که علی حمودی گرفت ده نفره شدند.

در فینال، ملوان روز ۱۶ خرداد در ورزش‌گاه آزادی با پرسپولیس بازی می‌کند و سه روز بعد بازی برگشت را در انزلی برگزار خواهد کرد. قهرمان جام حذفی به لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند.

 

بیشتر بخوانید:

«صعود پرسپولیس در ضربات پنالتی»

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,