Saturday, 18 July 2015
20 June 2021
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کامیاران:

«چند کشته و مجروح در درگیری سپاه و کومله»

2011 June 07

خبر / رادیو کوچه

خبرگزاری‌های داخلی ایران از درگیری میان افراد سپاه پاسداران و چند تن از اعضای حزب کومله در شهرستان کامیاران استان کردستان خبر داده‌اند. به گفته این خبرگزاری‌ها این درگیری منجر به کشته شدن یک عضو کومله و مجروح شدن سه نفر دیگر از آنان شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا شرف‌بیانی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کامیاران در این‌باره گفت که جمعه گذشته، سیزدهم خرداد، افرادی از گروه کومله، یکی از اعضای بسیج به نام شیرزاد میدانی را در روستای اندیمن «به قتل رساندند.»

وی افزود که در پی این روی‌داد، نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کامیاران‌ بعد از انجام یک عملیات تعقیب و گریز دو روزه، این تیم را در منطقه‌ای به نام تیرباغ اندیمن رصد می‌کنند و پس از به کمین نشستن، در ساعت 1:30 بامداد با این گروه درگیر می‌شوند.

محمدرضا شرف‌بیانی در ادامه گفت که در حین این عملیات یکی از افراد این گروه کشته و سه نفر دیگر زخمی شدند ولی از نیروهای سپاه کسی کشته یا زخمی نشده‌است. وی افزود: «سه نفر زخمی به هم‌راه یک نفر دیگر فرار می‌کنند که دیروز دو نفر از آن‌ها توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.»

فرمانده سپاه پاسداران کامیاران در ادامه افزود که «دو نفر باقی‌مانده نیز تحت تعقیب هستند.»

منطقه کردنشین در غرب ایران در ماه‌های اخیر شاهد حملات و درگیری‌های مختلفی بوده‌است که مقام‌های جمهوری اسلامی بیش‌تر این حملات را در ارتباط با گروه پژاک، حزب حیات آزاد کردستان، دانسته‌اند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,