Saturday, 18 July 2015
23 June 2021
پاپاراتزی – قسمت بیست و سوم

«ازدواج شریفی‌نیا با رز رضوی»

2011 June 10

بهنام/ رادیو کوچه

Behnam@koochehmail.com

«ازدواج شریفی‌نیا و رز رضوی»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


طی روزهای اخیر، خبری از ازدواج «محمدرضا شریفی‌نیا» و «رز رضوی» بازی‌گر تازه کار و «تقریبن گم‌نام» سینما و تلویزیون منتشر شده است.

رز رضوی و شریفی‌نیا با یک‌دیگر ازدواج کرده و اولین سفر خود را به عربستان رفته‌اند. این دو بازی‌گر، که در سریال‌های ملکوت و مختارنامه و فیلم سینمایی اخراجی‌های 3 با یک‌دیگر هم‌بازی بوده‌اند، جز‌ مسافران ویژه سفر حج هستند.

رز رضوی که در سریال ملکوت، نخستین بازی خود را ایفا کرده، در این سریال در نقش نوه‌ی محمدرضا شریفی‌نیا بازی کرده است.

شریفی‌نیا چندی پیش از آزیتا حاجیان، جدا شده است.

…………………………………………………………..

«عکس نیمه برهنه نماینده کنگره آمریکا»

انتونی وینر، عضو مجلس نمایندگان آمریکا پذیرفته است که عکس نیمه برهنه‌ای از خود با لباس زیر برای خانم جوانی در شهر سیاتل فرستاده، اما گفته است که استعفا نخواهد داد.

این نماینده دمکرات که متاهل است تصدیق کرده است که «مکالمات نامناسبی» با زنان دیگر در شبکه اینترنت داشته است.

آقای وینر گفت که هفته پیش به‌طور اشتباهی این عکس را به جای آن‌که به فرد خاصی بفرستد، برای همه فرستاده و وقتی متوجه شده، گفته است که توئیتر او هک شده است.

اما او در این کنفرانس خبری که روز دوشنبه در نیویورک برگزار شد، گفت که در آن لحظه دچار «رعب» شده و دروغ گفته است.

این نماینده کوئینز نیویوک گفت که قبل و پس از ازدواج با همسرش، هما عابدین، با شش زن دیگر نیز مکالمات اینترنتی داشته است.

خانم عابدین سال گذشته از دست‌یاران ارشد هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا بود.

از سویی دیگر هما عابدین اعلام کرد که حامله است.

اما آقای وینر گفت که به همسرش وفادار بوده و با هیچ کس تاکنون رابطه جنسی نداشته است.

پیش از این کنفرانس خبری، یک وبلاگ نویس محافظه کار تصویر برهنه ای از نیم تنه بالای او منتشر کرد که گفته می شود برای خانم یاد شده در سیاتل فرستاده است.

…………………………………………………………..

«رایان گیگز سکس کرد و فرار کرد»

شاید تا چند وقت پیش همه «رایان گیگز» را اسطوره زنده باش‌گاه «منچستریونایتد» می‌دانستند و خیلی‌ها از او به عنوان الگو و سمبل وفاداری به پیراهن این باش‌گاه و درعین حال مردی اهل خانواده و خانواده دوست می‌دانستند ولی اخباری که‌ اکنون درمورد گیگزی منتشر شده، چهره او را به سوی نابودی کشانده است.

گیگز که متاهل و دارای دو فرزند است، پیش از این یک پدر نمونه بود و رسانه‌های انگلیسی از او به عنوان مربی خانواده یاد می‌کردند. ولی پیش از برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا بود که انتشار خبر رابطه نامشروع او با «ایموگن توماس»‌، یک مدل ولزی، چهره خوب و سالم او را زیر سوال برد.

انتشار همین خبر کافی بود تا رسوایی دیگری از زندگی گیگز مطرح شود. روزنامه نیوز آو‌دورلد در گزارشی اعلام کرد که گیگز از سال 2003 تاکنون با «ناتاشا»، همسر برادرش رودری رابطه نامشروع دارد.

این ماجرا از آن‌جا رو شد که گیگز به ناتاشا گفته بود که به ارتباطش با دختر ولزی پایان داده و با انتشار خبر جنجالی ارتباط گیگز با ایموگن و قول ازدواجی که گیگزی به این دختر ولزی داده، ناتاشا نیز به افشاگری دست زده است.

طبق گزارش منتشره در نیوز‌آو‌د‌ورلد، گیگز و ناتاشا 8 سال است که یک‌دیگر را می‌شناسند و این در حالی است که ده ماه پیش رودری، برادر گیگز با ناتاشا ازدواج کرده بود. بعد از انتشار این اخبار رودری، برادر رایان که به شدت از او ناراحت و عصبانی است، در صحبت‌هایی گفت: «‌می‌دانم که زندگی من و رایان هرکدام فراز و نشیب‌های خاص خودش را دارد ولی این بدترین حالت ممکن است.این موضوعی است که اصلن نمی‌توانم باورش کنم. پرونده ازدواج من همین جا بسته شده است.»

این در حالی است که گیگز که بعد از افشای رابطه نامشروعش با ایموگن توماس، در کانون توجهات رسانه‌هاست، روز یک‌شنبه به اسپانیا سفر کرد تا با همسرش استیسی و فرزندانش دیدار کرده و از برهم پاشیدگی خانواده‌اش اجتناب کند؛ اتفاقی که بعد از رسوایی‌های اخیر، بسیار بعید به نظر می‌رسد.

طبق گزارش‌های منتشره رابطه رایان و ناتاشا هم تا این اواخر (‌حدود یک ماه پیش ادامه داشته) و ناتاشا هنگامی که فهمیده که رایان با دختر ولزی رابطه داشته، احساس کرده به او خیانت شده. یکی از دوستان نزدیک ناتاشا به رسانه‌های انگلیسی گفت: «‌این شاید عجیب باشد ولی ناتاشا به من گفت که رایان نه تنها استیسی (همسرش) رافریب داده، بلکه او را نیز فریب داده است.»

…………………………………………………………..

«ابراهیم تاتلیس با سر نصفه به ترکیه برگشت»

«ابراهیم تاتلیسس» خواننده محبوب مردم ترکیه پس از انجام فیزیوتراپی در آلمان به وطن خود ترکیه بازگشت.

وی با هواپیمای اختصاصی خودش (TC IBO) از مونیخ به استامبول بازگشت. البته پزشکان با مرخص کردن کامل وی مخالفت کرده و وی را مجدد برای اعمال توان‌بخشی در مرکز توان‌بخشی دارالصفا در منطقه مالتیپ استانبول نگه داشتند. ابراهیم تا کنون توانسته قسمت چپ بدن خود را تکان بدهد. بعد از ترور ابراهیم در ماه مارس قسمت چپ بدن وی فلج موقت شده بود که اینک بهبود یافته و وی می‌تواند آن قسمت را تکان دهد. چند بار درخواست مرخصی وی توسط پزشکان متخصص رد شده است.

7 مظنونی که به ترور وی جلوی استودیوی تلویزیونی بیاز در ماه مارس متهم شده‌اند، هم‌چنان در بازداشت به سر می‌برند.

…………………………………………………………..

«برت لاکت: من با کارداشیان همه کار کردم، سندش موجوده!»

«برت لاکت» بازی‌کن فوتبال آمریکایی در آستانه ازدواج «کیم کارداشیان» با «کریس همفریز» اعلام کرد که کیم کارداشیان به وی خیانت کرده است.

برت عنوان کرد که با کیم همه‌گونه رابطه‌ای داشته و تمام ایمیل‌ها و اس‌ام‌اس‌های وی موجود است و از او به دادگاه شکایت می‌کند و همه این اسناد را در آن‌جا ارایه خواهد کرد.

…………………………………………………………..

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,