Saturday, 18 July 2015
22 June 2021

«فرزندان نا‌مشروع آیت‌اله»

2011 June 13

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

شاهین شهسواری

شاید هیچ کس حتا ابلیس هم فکرش را نمی‌کرد کار احمدی‌نژاد و تیم‌اش به جایی برسد که همه‌ی طرف‌داران رهبر برای ناک اوت شدن‌اش لحظه‌شماری کنند. حالا دیگر وقت آن رسیده جیب‌ها و کیسه‌ها را پر کند تا اگر جایی برایش در مجلس و دولت آینده نبود‌، روز مبادایش تامین باشد. چرا که او می‌بایست در دو جبهه به کارزار بیندیشد: رویاروی رهبر و نیز نفرین همیشگی مردم که این دومی شاید سخت‌ترین‌اش باشد و شاید آخرین آن.

هیچکس تردیدی ندارد که احمدی‌نژاد دست‌پخت و پرورده‌ی دستان آیت‌اله اعظم یعنی خامنه‌ای‌ست. او از پستان ولایت سیر گشت و هم او حالا رو‌در‌روی حامی همیشگی‌اش قرار گرفت چرا که این رسم همیشگی قدرت و طالبین‌اش است. او حالا هم هاله‌ی نور و صندلی و بشقاب خالی امام زمان را می‌خواهد و هم میلیارد دلارهای بی‌حساب و کتاب نفتی را.

این  زاده‌ی آرادان و شهردار دیروز‌، حالا به کم‌تر از ریاست  جمهوری رضا نمی‌دهد و چه بسا برای بیش‌تر از آن هم دورخیز کند و همین است نگرانی آیت‌اله.

حالا همه به آینده می‌اندیشند ، به بعد از این دو سال باقی مانده‌ی احمدی‌نژاد. آیا این جنگ قدرت به سود مردم تمام خواهد شد و یا تنها جنگی‌ست بین گرگ‌ها و باید دید دندان کدام گرگ درنده‌تر است و چنگال کدام برنده‌تر؟ برگ برنده‌ی احمدی‌نژاد چه خواهد بود؟ افشا‌گری و دور زدن رهبر و یا فرمان‌برداری و سکوت و اطاعت  بیش‌تر برای آرام کردن طرف‌داران بی‌طاقت آیت‌اله؟

حالا شب‌ها دیگر آیت‌اله هم خواب راحت ندارد چرا که فرزندان ناخلف و نا‌مشروعش روز و شب به راه و حیلتی نو فکر می‌کنند و او مدام باید حواسش به آشی که خودش پخته باشد که سر نرود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,