Saturday, 18 July 2015
20 June 2021

«پدال تکبیر زیر پای خامنه‌ای در سخن‌رانی‌هایش»

2011 June 19

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: پدال آقا

وقتی در صفحه‌ی فیس بوک دوست ارجمندی‌-که اسم او را نمی‌برم تا خدای نکرده بلایی بر سرش نیاورند- تصویر «آقا» را با پدال زیر پایش دیدم، به خودم گفتم: «نه بابا، این عکس واقعی نیست!» ولی وقتی دیدم منبع عکس، سایت «لیدر ایران» و خبرگزاری «مهر» است شک‌ام تبدیل به شگفتی شد. دوست خبرنگارم این پدال را «پدال تکبیر» نامیده است. یعنی وقتی آقا در اثنای صحبت‌هایش به نقطه‌ی اوج رسید و تکبیر لازم آمد، پدال را فشار می‌دهد و سربازان جان بر کف ولایت، الله کبر می‌گویند. بسیار پیش آمده که آقا وسط نطق بوده و یک نفر مثل خروس بی‌محل قوقولی قو کرده و تکبیر فرستاده و تمرکز ایشان را در هم ریخته و ایشان به جای «آورین، آورین» (آفرین، آفرین)، دست‌اش را به علامت ساکت! تکان داده و دل‌خور شده است.

بر این اساس بعید نیست که این پدال، پدال تکبیر باشد. ولی با در نظر گرفتن تصویر نورافشانی ایشان در داخل اتومبیل، این حدس تقویت می‌شود که پدال مزبور، نوعی «دیمر» باشد که میزان نورافشانی به سمت ایشان را کم و زیاد می‌کند و مانع آزردگی چشم مبارک می‌گردد. بعد از رخ‌داد «احمدی‌نژاد- صالحی- مشایی – آقا»، یا به طور خلاصه «مشایی گیت»، جنگ امروز، نه جنگ سخت و نه جنگ نرم، بل که جنگ هاله‌های نور است، یعنی اگر احمدی‌نژاد دارای هاله‌ی نور است، آقا هم باید هاله‌ای هم اندازه‌ی او و بل‌که پر نورتر از او داشته باشد که حرف‌اش در میان مسلمین جهان شنیده شود. حالا این پدال ممکن است در اثنای ارشاد جهانیان، نور هاله را کم و زیاد کند و مانع کاهش بینایی صاحب نور در اثر تشعشع بیش از حد شود و خداوند بر حقایق عالم است.

چند روز گذشته نماینده قم در مجلس به‌نام «علی بنائی» به بهانه انتقاد از احمدی‌نژاد دست به افشای هزینه‌های تبلیغاتی علی خامنه‌ای زد و گفت:

دولت در بودجه امسال باید 390 میلیارد تومان برای اعتبارات سفر استانی مقام رهبری به قم اختصاص می‌داد که از این کار خودداری کرده است.

در سفر سال گذشته ایشان به قم٬ ۱۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب شده بود که دولت از گنجاندن آن در بودجه امسال خودداری کرده است.

آن‌چه مسلم است به علت عدم اختصاص بودجه سفر مقام معظم رهبری٬ در حق مردم قم اجحاف شده است.

(‌آن سفر انجام شد و بنایی مشخص نکرده است که بالاخره بودجه آن از کجا تامین شد؟)

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , 

۲ Comments


 1. فرشید فاریابی
  1

  سلام. اگر به عنوان مزاح و خنداندان این مطلب را منتشر کردید ایرادی در آن نمیست . اما اگر یک درصد به این خبر اهمیت قایل شده و جدی گرفته و منتشرش کرده اید و لو به عنوان شایعه نمی دانم چه واکنشی باید نشان بدهم( تعجب ؟ تاسف ؟ اعتراض و…؛)؛

  ضمن اینکه قیاس این ادعا ( پدال تکبیر) با نور پردازی اصلن داخل خودرو خامنه ای قابل قبول نیست چرا که برای تکبیر پدال لازم ندارند یک دگمه ی کوچک حساس کفایت می کند نه اینکه تا این حد سادلوحانه اقدام کنند


 2. محسن
  2

  کلی اسباب خنده بنده را فراهم ساختید –
  ( آورین – آورین )