Saturday, 18 July 2015
18 June 2021

«حمایت از اعتصاب غذای ۱۲ زندانی اوین»

2011 June 21

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

داوود موسوی

داوود موسوی در حمایت از 12 تن از زندانیان سیاسی که دست به اعتصاب غذا زدند، ویدئو و بیانیه‌ای را منتشر کرده که در پی می‌آید:

«من داوود موسوی از سوئد این ویدیو را در حمایت از عزیزانی که ناعادلانه در زندان‌های جمهوری اسلامی بوده و هستند و حمایت از اعتصاب غذای دوازده نفر از این عزیزان ضبط کردم. این دوازده عزیز به نامه‌های حسن زیدآبادی، عمادالدین باقی، عماد بهاور، بهمن احمدی امویی، قربان بهزادیان‌نژاد، محمد داوری، امیرخسرو دلیرثانی، فیض‌اله عرب‌سرخی، محمدجواد مظفر، ابوالفضل قدیانی، محمدرضا مقیسه و عبداله مومنی هستند که در اعتراض به همه بی‌قانونی‌ها و کشتارها از جمله اعتراض به کشتن هاله سحابی که در تشیع جنازه پدرشان، عزت سحابی توسط ماموران مقام ولایت مطلقه کشته شد و متعاقب آن هدی صابر که در اعتراض به کشتن هاله سحابی در زندان دست به اعتصاب غذا زد و در نهایت مورد ضرب و شتم زندان‌بانان قرار گرفت و او نیز کشته شد، دست به اعتصاب غذا زده‌اند. بیایید تا صدای اعتراض آنها باشیم. از همه کسانی که برایشان مقدور است خواهش می‌کنم برای رساندن صدای اعتراض خود و این عزیزان در این اعلام حمایت شرکت کنند. باشد که روزی شاهد ایرانی آباد و آزاد و برای همه باشیم.»

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=trmxAg7mCgE&feature=player_embedded[/youtube]

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,