Saturday, 18 July 2015
16 June 2021

«خط و نشان کشی احمدی‌نژاد در حاشیه جلسه دیروز مجلس»

2011 June 22

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

وزیر پیشنهادی احمدی‌نژاد، علی‌رغم حضور خود وی در مجلس و سخن‌رانی و حمایت از «سجادی» (وزیر پیشنهاد) رای نیاورد. شماری از نمایندگان مجلس، هنگام سخن‌رانی احمدی‌نژاد مزه‌پرانی و به‌قولی «پارازیت» می‌فرستادند و حاشیه‌های دیگری که در برخی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های داخلی منتشر شده است.

اما حضور احمدی‌نژاد در مجلس حاشیه مهم دیگری هم داشت که برخی خبرنگاران از آن اطلاع پیدا کردند اما اجازه انتشار آن را نیافتند. این حاشیه مربوط به سخنان تند و تهدید‌آمیزی می‌شود که پس از پایان کار معرفی و رای نیاوردن وزیر پیشنهادی، احمدی‌نژاد با صدای بلند در جمع برخی چهره‌های تاثیر‌گذار در رای نیاوردن وزیر پیشنهادی وی بر زبان آورد.

چنان که علی لاریجانی رییس مجلس نیز بشنود. او گفت، «هرچه مجلس و بالاتر از آن (اشاره به رهبر) با من و یارانم (اشاره به مشائی) مقابله کنند، ما نزد مردم محبوب‌تر می‌شویم. همین حالا هم بروید نظر‌سنجی کنید و ببینید مردم در این چند ماه گذشته و با همه هیاهویی که راه انداختید، بیش‌تر از گذشته به این دولت و همان افرادی که شما آن‌ها را جن‌گیر و رمال و منحرف معرفی می‌کنید ارادت پیدا کرده‌اند یا نه! بروید به بزرگان هم بگویید که سر از لاکتان در آورید و بروید به میان مردم و ببینید در‌باره شما و در‌باره به‌قول شما منحرفان دولت چه نظری دارند. همان فردی که شما او را ستون حمله قرار داده‌اید اگر امروز رای‌گیری شود، مردم او را رییس جمهوری بعدی انتخاب می‌کنند. عده‌ای که دلشان برای این صندلی لک زده، از همین می‌ترسند! آن‌ها که دنبال شهردار تهران افتاده‌اند، آدرس را غلط فهمیده‌اند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,