Saturday, 18 July 2015
18 June 2021
پاپاراتزی – قسمت بیست‌و‌پنجم

«‌پاملا دنیز اندرسون، سمبل سکس در جهان»

2011 July 01

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«لیندزی لوهان از حصر خارج شد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید


«لیندزی لوهان» بازی‌گر هالیوود روز 29 ژوئن، پس از گذراندن محکومیت 35 روزه از حصر خانگی خارج شد.

لیندزی لوهان که ماه گذشته به اتهام سرقت یک گردن‌بند ۲۲۰۰ دلاری به دادگاه فراخوانده و به‌خاطر نقض آزادی مشروطش به ۱۲۰ روز زندان و انجام ۴۸۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم شده بود، محکوم به گذراندن 25 روز در حصر خانگی بود. البته وی به کلیه امکانات در این خانه دست‌رسی داشت و تنها از استفاده از حساب بانکی منع شده بود.

……………………………………………….

«چشم پرنس هری روشن»

«پیپا میدلتون»، خواهر «پرنسس کیت میدلتون» و خواهر زن «پرنس ویلیام»، که چندی پیش شایعه یک ازدواج رویایی را در قصر باکینگهام به راه انداخته بود این هفته با دوست پسر سابقش الکس لودن دیده شده است.

چندی پیش عکس‌های از «پرنس هری»، نوه ملکه انگلستان به چاپ رسید و خبر از ازدواجی دیگر در باکینگهام می‌داد که با این خبر تقریبن این شایعه از بین رفت.

……………………………………………….

«مدونا و عشق جوانی در سر»

«مدونا» خواننده 52 ساله و جنجال‌برانگیز آمریکایی که چندی بود به تنهایی به سر می‌برد، در سفر به پاریس با «براهیم زیبت» دیده شده است.

این رقاصه بریک 24 ساله فرانسوی در ابتدای سال 2011 یک‌بار از مدونا جدا شده بود اما در سفر مجدد مدونا به فرانسه برای برگزاری یک کنسرت مجدد در یک رستوران با «براهیم» دیده شده است.

……………………………………………….

«وقتی کودک درون جنیفر آنیستون زنده می‌شود»

«جنیفر آنیستون» هنرپیشه آمریکایی، تاتویی را بر روی بدنش نگاشته است. این تاتو که داخل پای راستش هک شده عبارت «نورمن» نوشته شده است که نام سگ جنیفر است که چندی پیش درگذشت.

او گفت شاید این تنها کاری است که می‌توان در حق این سگ انجام دهم.

(در صدای برنامه به اشتباه از کلمه رون پا استفاده شد که تصحیح می‌شه کنار پایین پا، در تصویر هم مشاهده می‌کنید. من نمی‌دونم وقتی دارم اعلام می‌کنم که کفش و جوراب رو در بیارن دیده میشه چرا گفتم رون پا. آخه کی کفش و جورابش تا رون پاش بالا میاد!)

……………………………………………….

«آلیسا کمپانلا دختر شایسته آمریکا»

«آلیسا کمپانلا» (Alyssa Campanella) دختر شایسته ایالت کالیفرنیا به‌عنوان دوشیزه شایسته کل ایالات متحد آمریکا، انتخاب شد.

……………………………………………….

«‌پاملا دنیز اندرسون، سمبل سکس در جهان»

«پاملا دنیز اندرسون» (Pamela Denise Anderson) (زاده ۱ ژوئیه ۱۹۶۷) بازی‌گر، مانکن، فعال حقوق حیوانات و تهیه‌کننده کانادایی‌تبار آمریکایی است.

او به خاطر زیبایی صورت و اندام به‌خصوصش، به سمبل سکس در جهان تبدیل شده و دارای شهرت جهانی است.

وی در طول دوران ازدواجش با نوازنده درام گروه موسیقی ماتلی کرو به نام تامی لی، نام فامیل شوهرش را به نام خود اضافه کرد و مدتی بانام پاملا اندرسون لی خود را معرفی می‌کرد. این نام تا پایان ازدواجش با تامی لی بر روی وی بود.

……………………………………………….

«احتمال دادگاهی شدن لیدی گاگا»

دادگاهی در آمریکا اعلام کرد به احتمال زیاد در روزهای آینده «لیدی گاگا»، خواننده این کشور به اتهام خلف وعده احضار شود.

لیدی گاگا پیش از سفر به ژاپن در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرده بود که برای کمک به سیل‌زده‌های ژاپنی در این کشور کنسرت به‌راه انداخته است. این در حالی است که وی هیچ کمکی به این کشور نکرد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd192347 full article seroquel sleepiness sildalis online