Saturday, 18 July 2015
15 June 2021

«کسانی که با حیله و جادو حکومت می‌کنند، مردم را جاهل و مسخ شده می‌خواهند»

2011 July 01

مطلب‌هایی که در این بخش تارنمای رادیو کوچه منتشر می‌شود یا انتخاب دبیر روز سایت و یا پیشنهاد دوستان رادیو است که می‌تواند از هر گروه یا دسته و یا مرامی باشد. نظر‌های مطرح شده در این بخش الزامن نظر رادیو کوچه نیست. اگر نقد و نظری بر نوشته‌های این بخش دارید می‌توانید برای ما ارسال کنید.

امیر سعیدزاده

چندی پیش وقتی در خبرها اعلام شد که آیت‌اله مصباح یزدی، مدرس حوزه ی علمیه قم در گفتگو با خبرگزاری فارس گفته است «گرچه مردم نقش پر رنگی در سرنگونی ر‍ژیم ستمشاهی داشتند اما این روحانیون بودند که به مدد قدرت‌های خدادادی خود، شاه را مجبور به فرار از کشور کردند و زمینه را برای برپایی حکومت اسلامی در ایران فراهم نمودند.»

ایشان ضمن هشدار به سران فتنه و فتنه گران افزوده بود: «فتنه گران هنوز ذره ای از قدرت ما را ندیده اند و بنده شدیدن هشدار میدهم که در صورت ادامه‌ی روند فعلی و دشمنی آنان با نظام، ما روحانیون ناچار خواهیم شد همانند اواخر دوران ستمشاهی، از قدرت خدادای و ماورالطبیعه خود استفاده کنیم و آن روز است که همه به عینه، عام الفیل را خواهند دید.»

وقتی در برنامه صدای آمریکا VOA  آقای محسن سازگارا خبری منتشر کردند مبنی براین‌که واحد جدیدی به نام پدافند جن در سپاه پاسداران جهت مقابله با جریانات انحرافی شکل گرفته است…؟! ممکن بود تا دیروز کسی به این خبر بخندد و بگوید دنیای جدید تکنولوژی و پرداختن به این خزعبلات؟! اما با مراجعه بیش‌تر به سایت‌ها و اخبار ارایه شده می‌توان به نتایج جالب‌تری دست پیدا کرد:

وجود جن و استفاده از طلسم و جادو که در کتب مذهبی سایر ادیان مانند قرآن نیز به آن اشاره شده است از دیدگاه مذهبی پذیرفته شده و انکار آن نیز به مانند کفر و انکار قرآن می باشد و در انجیل نقل می‌شود که در جایی حضرت عیسی ارواح خبیث را با نیروی الهی از بدن یک فرد مجنون خارج می‌کند تا او بهبودی خود را باز یابد لیکن تا کنون از لحاظ علمی تحقیقات آشکاری  بروی این قضیه صورت نگرفته است و کسانی که در آین زمینه اطلاعاتی دارند آن‌را پنهان و مخفی نگاه داشته و از پرداختن به این موضوع خودداری می‌کنند و ظاهرن برای افرادی که از این لحاظ دچار مشکل می‌شوند  بعلت عدم  شناسایی و راهکار درمانی مناسب،عملن راهی جز پناه بردن به داروهای روان گردان یا بستری شدن در تیمارستان وجود نداشته است.

این موضوع که این روزها در رسانه ها بیش‌تر درباره آن صحبت می شود و در سال گذشته در ارتباط با آن فیلمی به نام ملک سلیمان در ایران  بروی پرده سینما رفت  که  اشاره ای داشت به ظهور و تسلط  دوباره این موجودات … بر اندیشه و ذهن مردم در آینده ای نزدیک..

گزارشی از خبرآنلاین و روزنامه همشهری مبنی بر ادعاهای فردی به نام  «ر. م» که آدم توانمند و ماهری در انرژی درمانی است و می‌تواند به راحتی درون آدم‌ها را بخواند، به این مطلب اشاره می کند که چرا در حالی‌که تخم مرغ از یه زار به ۲۵۰ تومان رسیده و چند برابر شده است وهمه حتا مسئولین معترض هستند و مخالفت می‌کنند اما در آخر هیچ کس اعتراضی نمی‌کند، زیرا که دعا نویسان برای مردم هر روز صبح در آب سد کرج و لتیان دعا می‌ریزند، دعای دهان بند! این موضوع را می رساند که ظاهرن اشخاص ناشناسی که در این زمینه فعالیت دارند و در طول سال‌های حکومت جمهوری اسلامی از این قضیه به نفع حکومت استفاده کرده اند و در عین حال یکی از دلایل اختلافات گروه وابسته به مصباح یزدی و گروه مقابل منتسب به احمدی نژاد، وارد شدن جریان وابسته به نزدیکان رییس جمهور به این حوزه و به مخاطره افتادن قدرت بلامنازع روحانیون در این زمینه بوده است…به نحوی که آقای مصباح یزدی که معمولن فردی خوددار و متین بودند چند روز پس از آشغال! نامیدن گروه مقابل، اعلام می کند که «ابلیس با تجربه چندین هزار ساله به کمک اینها آمده ‌است»

وجود جن و استفاده از طلسم و جادو که در کتب مذهبی سایر ادیان مانند قرآن نیز به آن اشاره شده است از دیدگاه مذهبی پذیرفته شده و انکار آن نیز به مانند کفر و انکار قرآن می باشد

گزارش بی سابقه  دیگری در سایتهای خبری  مبنی بر صدور حکم تخریب برای یک ساختمان 5 طبقه که در تسخیر اجنه و طلسمات بوده به دستور مقامات قضایی و به‌دلیل موارد امنیتی؟!   به‌همراه افزایش آمار بیماریهای ذهنی و روانی در جامعه , عدم ثبات فکری و شخصیتی در بعضی مسئولین, عادی شدن اخبار ارتباط  برخی از مسئولین و گروههای سیاسی  با ارواح خبیثه و اجنه، افزایش آمار تجاوز و خشونت‌های غیرعادی و بی سابقه در کشور, سکوت و ظلم پذیری غیر عادی مردم بازهم این مطلب را می‌رساند که موضوع از حد شایعه و مزاح فراتر می باشد و باید بیش‌تر در این زمینه تحقیق شود که  آیا صحت دارد  که عده ای به تسخیر این موجودات پرداخته و از ارتباط با آنها جهت پیش بردن اهداف و مقاصد خود استفاده میکنند؟!

البته مدت‌ها بود که به این موضوع فکر می‌کردم که آخر دلیل حماقت‌های مداوم یک ملتی که بدون اندیشیدن، کورکورانه از چیزی طرفداری می‌کنند و کاری را انجام می‌دهند و سپس خودشان هم دلیل  آن‌را نمی‌دانند!!، چه می‌تواند باشد؟ برای یک موجود هوشمندی مانند انسان در مقام یک دکتر یا مهندس چه عاملی می‌تواند تشخیص او را در برابر ساده‌ترین امور که نیاز به تفکر چندانی ندارد و در شرایط عادی حتی یک انسان بی سواد هم به‌راحتی می‌تواند از پس آن بر آید٬ مختل نموده و باعث شود که او یک انتخاب حماقت آمیز را برگزیند؟ آیا مسخ و جادو می تواند حقیقت داشته باشد؟

گزارش عجیب  دیگری آن هم از روزنامه معتبر وال استریت ژورنال در مورد حرفهای یک جن گیر اصفهانی که ضمن ارتباط با دولت/ با جن‌های اسراییلی نیز مبارزه می‌کند!  به این شایعه که آیا حزب‌اله لبنان در نبرد اخیرش با اسراییل به کمک این نیروها توانسته بود دشمن را ناتوان و زمین‌گیر کند دامن می‌زند و  روایات سربازان اسراییلی مبنی برشلیک و تیراندازی از سوی سربازان نامرئی به‌سوی آن‌ها… ، در صورت صحت داشتن آیا نشان از تبحر نیروهای حزب‌اله به این نیروها و علوم مربوط به آن می‌باشد…؟

با مراجعه به سایتهای دیگر، ظاهرن در چند سال گذشته یک محقق ایرانی بنام محمد علی طاهری با پژوهش در این زمینه توانسته است به نتایج جالبی دست یابد و با طرح مبحث موجودات غیر ارگانیک بصورت علمی رشته ای بنام سایمنتولوژی را بنیان‌گذاری نموده  که زیربنای علمی و تحقیقاتی داشته و با ارائه و تدریس آن در دانشگاه‌های ایران باب تحقیقات علمی جدیدی را جهت پزشکان و محققان باز نموده است.

البته این تئوری و تحقیقات صورت گرفته هنوز به بحث و تحقیقات علمی بیش‌تری نیازمند می باشد لیکن نباید فراموش کرد که هر موضوع و کشف تازه ای با مشکلاتی روبرو بوده ٬ تا قبل از اختراع میکروسکوپ و کشف باکتری و ویروس٬ عده ای از پزشکان ، محققینی که اعتقاد بر آلودگی و وجود میکروب‌های بیماری زا داشتند را مسخره و طرد می کردند.

با تئوری این فرد موجودات غیر ارگانیک, شکل  دیگری از حیات در هستی می باشند که زندگی آنها بر خلاف موجودات ارگانیک مانند گیاهان حیوانات و انسان‌ها مبتنی بر حیات سلولی و اندام‌های ساخته شده از موادآلی نبوده در دامنه فرکانسی خاص که با فرکانس قابل ثبت و رویت توسط انسان فرق دارد به حیات خود ادامه می‌دهند و  دسته ای از آنان می‌توانند بروی سیستم ادراکی انسان تاثیرات شگرفی بجای بگذارند٬ آنرا مختل نموده یا بصورت پیشرفته در جهت خاصی هدایت نماید .

لیکن این تحقیقات به مذاق عده ای خوش نیامده و در خلال مدت انجام  تحقیقات همواره به طرق مختلف از سوی افراد و جریاناتی ناشناس در داخل کشور با مشکلاتی  روبرو می‌گردد٬ لیکن علیرغم سنگ اندازی‌های صورت گرفته ،آقای طاهری توانسته بود در زمینه مقابله با مشکلاتی که توسط این موجودات بروی سلامتی و ذهن انسان ایجاد می‌شود٬ راهکارهای عملی و علمی ارائه نماید.

تا این‌که جریان‌های سود برنده از این قضیه که مخالف هر گونه آگاهی عمومی از نتایج این تحقیقات بودند٬ هم‌زمان با جدی شدن اختلافات در طبقه حاکمیت که از درگیری‌های غیر ارگانیکی به سمت درگیری‌های فیزیکی سوق پیدا کرده بود به این نتیجه می‌رساند که باید کلیه تحقیقات صورت گرفته در این زمینه را متوقف و آقای طاهری را از صحنه حذف نمایند.

پس از ایجاد واحد پدافند جن و جن‌گیری توسط سپاه پاسداران و دستگیری‌های افراد جن‌گیر وابسته به جناح مقابل .

با ایجاد فشار بیش‌تر بر دکتر طاهری به منظور توقف تمامی فعالیت‌ها و تحقیقات صورت گرفته، ایشان را  بازداشت و روانه زندان  می کنند, نامبرده به منظور اعتراض به فشارهای صورت گرفته بر فعالیت‌های علمی و خیر خواهانه اش, در زندان انفرادی دست به اعتصاب غذا زده است و اکنون در شرایط  بسیار وخیمی به‌سر می برد که بدلیل سیاسی نبودن فعالیت‌ها و نگرانی دوستانش از بدتر شدن اوضاع وی, در این مورد سکوت اختیار شده و در کمتر رسانه ای خبر آن منعکس گشته است.

اخیرن با وخامت وضعیت جسمانی محمد علی طاهری, گروه تحقیقاتی سایمنتولوژی جهت رفع شبهات مطرح شده مطالب تحقیقات انجام شده و فیلمهای دروس سایمنتولوژی را بروی اینترنت و برای عموم و دراختیار همگان قرارداده اند که این اقدام نیز به مذاق گروه‌های درگیر و ناپیدای قدرت در طبقه حاکمیت خوش نیامده و با بستن و فیلتر نمودن سایت‌ها٬ آن‌ها را بدون هیچ  توضیحی دستگیر و روانه زندان کرده اند.

البته در داخل ایران همچنان عده ای سعی بر این دارند که جلوی حذف و تخریب این دانشمند ایرانی را گرفته و دیگر مسئولین نظام را متوجه این امر نمایند که جهت مقابله با معضلات جدید پیش رو که درآینده  نیز جدی تر خواهد شد، می‌توان از اطلاعات و تحقیقات صورت گرفته, فارغ از منافع شخصی و جناهی در جهت بهداشت معنوی جامعه و آگاهی عمومی  بهترین استفاده را کسب نمود….

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,