Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
در تورنتو برگزار می‌شود،

«نگاهی به سه دهه فعالیت دانش‌جویان در مراسم سال‌گرد ۱۸ تیر»

2011 July 07

به کوشش جبهه متحد دانش‌جویی در تورنتو مراسم سال‌روز 18 تیرماه در تورنتو در روز شنبه 9 جولای برابر 18 تیر در سالن اجتماعات شهرداری منطقه نورت یورک برگزار خواهد شد.

 در این برنامه که با سخن‌رانی فعالان دانش‌جویی و نمایندگان نهادهای مدنی و دانش‌جویی انجام می‌گیرد، سخن‌رانان به بررسی فعالیت‌های دانشجویی و وضعیت آن از نظر سیاسی و تاریحی در سه دهه گذشته خواهند پرداخت.

دکتر رضا مریدی نماینده پارلمان، علی‌اکبر موسوی خویینی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو سابق دفتر تحکیم وحدت، مهدی کوهستانی‌نژاد مشاور اتحادیه‌های بین‌المللی کارگری، تارا سپهری‌فر دبیر سابق انجمن دانش‌جویان دانش‌گاه شریف، سلمان سیما از سازمان‌دهندگان حرکت‌های دانش‌جویی دانش‌گاه آزاد و عضو دفتر سیاسی سازمان ادوار، دکتر فرخ زندی استاد دانش‌گاه یورک و حسن زارع‌زاده اردشیر از متهمان اصلی پرونده حرکت دانش‌جویی 18 تیر 78 در تهران، سخن‌گوی جبهه متحد دانش‌جویی در تهران و سخن‌گوی کمیته دانش‌جویی دفاع از زندانیان سیاسی از جمله سخن‌رانان این برنامه هستند.

در دوازدهمین سال‌روز 18 تیر در تورنتو هم‌چنین از پنج زندانی سیاسی مهندس حسمت‌اله طبرزدی، بهروز جاوید‌تهرانی، شبنم مددزاده، مهدیه گلرو، عبداله مومنی و حسین رونقی‌ملکی که سابقه فعالیت‌های دانش‌جویی نیز دارند تقدیر خواهد شد.

نمایش ویدئو کلیپ و موسیقی نیز برای این برنامه تدارک دیده شده است و در ساعت سه‌و‌نیم بعدازظهر روز شنبه 9 جولای در میدان مل لستمن – سالن اجتماعات شهرداری نورت یورک برگزار خواهد شد.

از این‌جا وارد صفحه فیس‌بوک شوید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,