Saturday, 18 July 2015
21 June 2021

«آغاز پخش رادیویی کوچه»

2009 December 01

به قلم سردبیر

«رادیو کوچه» کارش را با انعکاس اخبار در مجله آنلاین آغاز کرد. اما به معنای این نبود که کوچه بنا هست در همین حدود و اندازه باقی بماند. رادیو کوچه بیشتر این زمان را برای امتحان و خطا در نظر داشت و تلاش برای دانستن نظر‌‌های شما و به‌کار بستن آن‌ها.

ما باید فراز و نشیب‌های کار را طی می‌کردیم از تجیهز و آماده‌سازی تا تامین محتوا، این خودش زمان زیادی می‌‌خواست که فکر می‌کنیم زودتر از انتظار هم طی شد.

امروز یکم دسامبر برابر با دهم آذر ماه است و این نوشته پیام دارد که رادیو کوچه علی‌رغم موانع بر سر راه – که شاید روزی از آن‌ها نیز حرفی با هم زدیم- ، بخش رادیوی خود را افتتاح خواهد کرد. پیش از این به مدت سی روز برنامه‌های آزمایشی رادیو بر روی پخش بود.

رادیو کوچه پخش زنده خود را در ابتدا بر روی «نت» آغاز می‌کند و بعد از طی مراحل اولیه، شما علاوه بر پخش بر روی نت که به نوعی آماده شده تا دوستان و مخاطبان رادیو در ایران هم با سرعت های نه چندان بالا بتوانند از آن استفاده کنند، صدای رادیو کوچه را از طریق ماهواره هات برد هم می‌توانید بشنوید.

رادیو کوچه در بخش‌های زنده خود به خبرهای روز، هنر، موسیقی، فرهنگ و اندیشه به صورت زنده و پخش برنامه‌های تولید خواهد پرداخت.

این برنامه‌ها بی‌شک خالی از نقص نخواهدبود اما سعی همه گروه بر این است که مشکلات رفع شود. شما بعد از پخش روزانه می‌توانید برنامه‌ها را در پادکست روزانه به صورت کامل بشنوید و یا به صورت تفکیک‌شده در هر بخش که برنامه خاص خودش را دارد آن را پی‌گیری کنید.

نباید فراموش کنید که نگاه این رسانه ارتباطی دو طرفه بین شنونده و گوینده است. این مرز در رادیو کوچه برداشته شده‌است. اگر ایده‌ای دارید که فکر می‌کنید باید در رادیو طرح شود، با تهیه‌کننده روز می‌توانید در تماس باشید. حتا به راحتی می‌توانید حرفتان را ضبط کنید و با ایمیل بفرستید.

برنامه‌های ما بنا هست روزانه با خبرها در دو بخش غیر از پخش روزانه همراه باشد. بخش اصلی رادیو هر روز از ساعت چهار بعد از ظهر به وقت تهران آغاز و تا ساعت پنج و سی دقیقه ادامه خواهد داشت.

همراهی کنید!

راهنمایی کنید و برای خودتان و دوستانتان بنویسید و بگویید:

رادیو کوچه متعلق به شماست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: 

۲ Comments


  1. zahra
    1

    bah bah !kheyli mobarake..
    har roz movafagh tar bashid

  2. 2

    salam. kheyli mobarake. piruz bashid