Saturday, 18 July 2015
25 March 2023
با افتتاح رسمی پخش زنده رادیو کوچه

«آغاز پخش رادیویی رادیو کوچه »

2009 December 02

پخش زنده برنامه‌های رادیویی «رادیو کوچه» عصر روز گذشته، یکم دسامبر برابر با دهم آذرماه، از ساعت 16 به وقت تهران آغاز شد.

آئین افتتاح این رادیو که درحدود چهار ساعت به طول انجامید، با پخش زنده در استودیو کوچه، گفت و گوهایی با تنی چند از اهالی رسانه به مناسبت افتتاح رادیو، معرفی برنامه‌های روزانه رادیو کوچه و  موسیقی همراه بود.

برنامه‌های این رادیو به صورت روزانه  است و بخش زنده آن همه روزه  از ساعت چهار بعد از ظهر به وقت تهران  به مدت یک ساعت و نیم  خواهدبود. تکرار برنامه‌ها درطول شبانه روز در دو بخش از این رادیو شنیده خواهد شد.

20091202-news-radiokoocheh

پیش از این برنامه‌های آزمایشی رادیو کوچه به مدت سی روز بر روی پخش بود.

رادیو کوچه که چهار ماه است فعالیت خود را با انعکاس اخبار در مجله آنلاین آغاز کرده‌است، پخش زنده خود را در ابتدا بر روی «نت» آغاز می‌کند و بعد از طی مراحل اولیه، علاوه بر پخش بر روی نت که برای مخاطبان رادیو با سرعت‌های نه چندان بالا پیش‌بینی شده، از طریق ماهواره «هات برد» هم در دسترس و قابل شنیدن خواهدبود.

این رادیو به خبرهای روز، هنر، موسیقی، فرهنگ و اندیشه خواهد پرداخت.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رادیو کوچه رسانه‌ای آزاد است که با همت گروهی از روزنامه‌نگاران آزاد و دانش آموخته‌گان در حوزه روزنامه‌نگاری نو در آگوست سال دو هزار و نه میلادی پس از هشت ماه تلاش برای راه‌اندازی و آماده سازی فنی، فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرد و تلاش دارد که معیار‌های روشن اخلاق را در ابعاد حرفه‌ای، حقوق انسانی و آزادی در بیان رعایت کند و با این توجه دریچه‌ای به سوی ارتباط بین روزنامه‌نگاران نوپا، وب‌لاگ نویسان و نویسنده‌گان حرفه‌ای باشد.

این رسانه بر ارتباط دو طرفه  میان مخاطب و رادیو تاکید دارد. رسانه‌ای دوسویه که مخاطبانش خود سازنده‌‌گان برنامه‌هایش هستند.

برنامه‌های رادیو کوچه را می‌توانید در سایتwww.radiokoocheh.com مشاهده کنید.

برای ارتباط با رادیو کوچه به این آدرس الکترونیکی نامه بنویسید:

producer@radiokoocheh.com

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: 

۲ Comments

 1. 1

  رادیو رنگین کمان ، نخستین رادیوی انترنتئ افغان های باشنده ی کاناداست که در گستره ی ادبیات ، فرهنگ و جامعه در پیوند با کشور های همزبان ایران و تاجیکستان با پخش برنامه های ادبی ، فرهنگی ، اجتماعی ، اخبار روز و آهنگ های خاطره انگیز در خدمت تمام فارسی زبانان سراسر جهان قرار دارد .
  ما کارکنان رادیو رنگین کمان خوشحال شدیم که با فعال شدن رادیو کوچه دیگر خود را در کوچه پسکوچه های هنر و فرهنگ و اجتماع فارسی زبانان تنها نمی یابیم. رادیو کوچه را به همه کارکنان و دست اندر کاران کوچه شادباش می گوییم و خواهان پیروزی های بیشتر تان هستیم . سبز و پویا باشید.
  کارکنان رادیو رنگین کمان
  تورنتو
  کانادا
  http://www.rangeenkamaan1.persianblog.ir
  —-
  رادیو کوچه:
  رادیو کوچه به گرمی دست تمامی فعال های عرصه فرهنگ و اندیشه را می فشارد همه ما نزدیک و در کنار هم هستیم
  درود ما را رنگین کمانی ها پذیرا باشید


 2. غلام عسگری
  2

  راهتان پربار وتلاشهایتان ثمربخش واراده هایتان درپیوندی ناگسستنی مستحکم با ملت تحت ستم ایران همواره پایدارباد وصدایتان رساترباد زیرا رمز پیروزی ما درگرو اگاهی واگاهی بخشی توده ها میباشد که دشمن جهل وجور وخرافه گرایی میباشد صبح زیبای ازادی وطن درانتظارشماست بکوشید که شب درراه پایان است.شاد وسربلندباشید