Saturday, 18 July 2015
21 March 2023
به منظور انتقال تجارب میزبان قبلی به میزبان بعدی جام جهانی

«هم کاری آلمان با برزیل برای میزبانی جام جهانی»

2009 December 04

برزیل و آلمان توافق‌نامه هم کاری دو جانبه‌ای را به منظور برگزاری هر چه بهتر جام جهانی فوتبال و رقابت های آتی المپیک در برزیل امضا کردند.

این توافق نامه، نوسازی و توسعه زیر ساخت های لازم را برای برزیل به عنوان میزبان برگزاری رقابت های جام جهانی فوتبال در سال دو هزار و چهارده و بازی های المپیک در سال دو هزار و شانزده فراهم می آورد و تجارب آلمان را به عنوان میزبان جام جهانی فوتبال در سال دو هزار و شش در خصوص امنیت عمومی به برزیل منتقل خواهد کرد.

آنگلا مرکل‌، صدر اعظم آلمان پس از برگزاری کنفرانس خبری مشترک با لوئیس ایناسیو لولا داسیلوا، رئیس جمهور برزیل در شهر برلین،‌ پایتخت آلمان گفت ما آنچه را که برزیل نیازمند یادگیری است،‌ به آن ها آموزش خواهیم داد و این موضوع نیز بسیار مهم است که طرفداران و نیروهای پلیس با یک دیگر به خوبی هم کاری کنند.

20091204-varzesh-worldcup1

وی افزود مامورانی از همه کشورها نیز در رقابتهای جام جهانی سال دو هزار و شش در آلمان به منظور حمایت از امنیت این رویداد وارد این کشور شده بودند و این روند باعث تماس آسان تر با طرفداران شده بود.

صدر اعظم آلمان هم چنین با اشاره به نصب صفحات بزرگ تلویزیونی در خیابانها و نمایش بازی ها بر روی آن هم زمان با برگزاری رقابت های جام جهانی پیشین، این اقدام را درخصوص رقابتهای آتی جام جهانی در برزیل عملی دانست.

لولا داسیلوا نیز پذیرفت این قبیل مشکلات از موضوعات اجتماعی ناشی می شوند و موفقیت در جام جهانی فوتبال به علت ماهیت فوق العاده مردم برزیل عملی خواهد بود.

خبرگزاری شینهوا در ادامه گزارش خود از برازیلیا افزود با این حال رئیس جمهور برزیل درخصوص پیامدهای رقابت نهایی جام جهانی آتی فوتبال و تاثیر آن بر اوضاع امنیتی هشدار داد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: