Saturday, 18 July 2015
02 December 2021
پاپاراتزی – قسمت سی‌و‌چهارم

«محمدرضاشریفی‌نیا: من؟ رابطه؟ رز رضوی کیه؟»

2011 September 01

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«محمدرضاشریفی‌نیا: من؟ رابطه؟ رز رضوی کیه؟»

«محمدرضا شریفی‌نیا» بازی‌گر و کارگردان این روزها حال و روز خوشی ندارد. مدتی است شایعه شده او با بازی‌گر سینمای ایران «رز رضوی» ازدواج کرده و حتا ماه عسل‌شان را هم در مکه گذرانده‌اند.

محمدرضا شریفی‌نیا در واکنش به این صحبت‌ها چنین گفته: «چه خوب است خبرنگاران، همان‌گونه که برای گرفتن یک مصاحبه یا خبر کاری، بارها و بارها با هنرمندان تماس می‌گیرند و تا نرسیدن به مقصود دست از تلاش برنمی‌دارند، قبل از انتشار اخبار مربوط به زندگی خصوصی آدم‌ها نیز همین سماجت را برای تایید خبر به کار گیرند تا باعث اشاعه اطلاعات غلط نشوند.»

وی ادامه داد: «سرک کشیدن در زندگی خصوصی مردم کار ناشایستی است اما انتشار خبر کذب گناهی نابخشودنی‌تر است. امیدوارم از این پس نسبت به انتشار اخبار نادرست از زندگی دیگران همان‌گونه رفتار کنید که مایل هستید با زندگی خودتان رفتار شود.»

البته قبل از این اتفاقات، چند وقت پیش وقتی محمدرضا شریفی‌نیا به هم‌راه دخترش ملیکا برای دیدن کنسرت یکی از گرو‌ه‌های مشهور پاپ به سالن برج میلاد رفته بودند، به دلایل نامعلومی از سوی ‌مردم حاضر در مراسم به شدت هو شدند، به‌طورى که با کمک مسوولان برگزارى کنسرت از یکى از در‌هاى اضطرارى سالن به سرعت خارج شدند.

…………………………………………………………

«خداحافظی مهناز افشار از سینما»

«مهناز افشار» بازی‌گر جوان ایرانی در گفت‌وگویی از خداحافظی از سینما خبر داد.

وی اعلام کرد اگر بخواهم از بازی‌گری خداحافظی کنم که خیلی هم نزدیک است، همیشگی خواهد بود. نمی‌توانم دوباره برگردم و دوباره خداحافظی کنم. بازی‌گری برای من مثل مجسمه‌ای است که در وجودم ساختمش فکر می‌کنم اگر بعد از این‌که آن را ساختم بهش دست بزنم کاملن خراب می‌شود.

عکاسی بلد نیستم و کارگردانی هم نمی‌توانم بکنم. تدوین و فیلم‌برداری نزدیک‌تر است به من. اما احتمال این‌که نویسنده شوم بیش‌تر است. مدتی است که نیمه‌شب‌ها چهار خطی از ذهنم عبور می‌کند و یادداشت می‌کنم و حالا تصمیم گرفته‌ام دست‌نوشته‌هایم را به صورت کتاب چاپ کنم.

…………………………………………………………

«دزدی از خانه یک مرده»

وسایل منزل «ایمی واینهاوس»، خواننده جوان آمریکایی به سرقت رفت.

پدر ایمی واینهاوس که دخترش ماه گذشته به دلایل نامعلومی در سن 27 سالگی درگذشته بود اعلام کرد که در تاریخ 11 اوت وسایل منزل دخترش به سرقت رفته است.

وی گفت که خودش و افراد دیگری از جمله دوستان و اقوام به منزل وی دست‌رسی داشته اما نمی‌تواند کسی را به عنوان مظنون معرفی کند.

…………………………………………………………

«روز در جنگ با مخالفان شب در جنگ با هم‌بستر»

یکی از فرزندان قذافی تنها کسی است که در لیبی حق دارد به کشتن دیگران افتخار کند. او طی دو هفته گذشته در دو نبرد «روزانه» و «شبانه» مشغول بوده است ؛ روزانه به نبرد با انقلابیون می‌پرداخت و شب را در کنار دوست دختر هلندی خود می‌گذراند‌؛ دختری بلوند با موهای طلایی چون پرتقال معروف طرابلس.

او کسی نیست جز «المعتصم» که این روزها مردم هلند را به خود مشغول کرده است. وی در 11 آگوست گذشته دختری را به طرابلس دعوت کرد که در سال 2004 در یکی از دیسکوهای ایتالیا دیده بود.

«تالیثا فون زون» در ویلایی بر ساحل طرابلس اقامت کرد و المعتصم هر شب پس از نبرد با انقلابیون او را آن‌جا ملاقات می‌کرد.

تالیثای 39 ساله ده سال جوان‌تر از سن واقعی خود نشان می‌دهد و طی دو هفته گذشته خانواده او بارها با وسایل ارتباط جمعی مصاحبه کردند بلکه خبری از او بیابند.

تالیثا در هلند یک مانکن شناخته شده‌ای است و عکس های او بارها بر روی جلد مجله‌های بین‌المللی معروف منتشر شده است.

او با این حال دنبال کسی بود که نیاز مادی وی را برای درمان پدر بیمارش جبران کند‌، بنابراین وقتی المعتصم وی را برای سفر به طرابلس دعوت کرد با وجود ناامنی و نبرد انقلابیون علیه قذافی پیشنهاد وی را پذیرفت.

این مانکن هلندی که پس از گسترش درگیری‌ها در طرابلس به بیمارستانی پناه برد برخی از خاطرات خود با المعتصم را برای خبرنگار «دیلی تلگراف» شرح داد.

…………………………………………………………

«بازی‌گر سریال «لاست» بازداشت شد»

«متیو فاکس» بازی‌گر نقش «جک شپرد» در سریال «لاست» روز دوشنبه صبح به اتهام ضرب و شتم یک راننده زن اتوبوس بازداشت شد.

فاکس برای فیلم‌برداری «من، الکس کراس» براساس رمانی از «جیمز پترسن» در کلیولند به سر می‌برد.

او صبح دوشنبه قصد داشت سوار اتوبوسی شود که با مخالفت راننده مواجه می‌شود. اتوبوس کرایه شده و فاکس جز مسافران آن نبوده است.

هیتر بورمن 29 ساله راننده اتوبوس بود و اظهار کرد زمانی که فاکس می‌خواست به هم‌راه دیگران سوار شود با او روبه‌رو می‌شود. بورمن، فاکس 45 ساله را به جا نمی‌آورد و چون متوجه بوده او جز سرنشینان اتوبوس نیست سه بار به او هشدار می‌دهد که سوار نشود.

او گفت: «به او توضیح دادم که کارش اشتباه است. هیچ چیزی نمی‌گفت. با دهان باز به من نگاه می‌کرد. بعد هم سوار شد و سعی کرد مرا از سر راه کنار بزند.»

بورمن به پلیس گفت فاکس با مشت به شکم و بدن او زده و بورمن هم از خودش دفاع کرده و مشتی به صورت فاکس زده که گفته می‌شود موجب شده لب بازی‌گر کمی پاره شود. او مدعی شد سه نفر به کمک‌اش آمدند و فاکس را نگه داشته‌اند تا پلیس به صحنه برسد.

بورمن که تصور می‌کرد دستش شکسته به سرعت خودش را به بیمارستان ‌رساند، اما آسیبی به دستش نرسیده بود.

به گزارش پلیس فاکس پس از دستگیری و انتقال به مقر پلیس با وساطت «یک دوست» آزاد شده و به هتل محل اقامت خود بازگشته است.

پلیس پس از رسیدن به محل درگیری از بورمن می‌پرسد آیا مرد را می‌شناسد و او پاسخ می‌دهد: «بله مردی که به من دست درازی کرد.»

بورمن که مادر سه فرزند است گفته است هرگز اتفاق مشابهی برای او رخ نداده و با تمام جدیت شکایتش را دنبال می‌کند. او گفت: «اصلن برایم مهم نیست که یک ستاره است، دست درازی برخلاف قانون است.»

تماس با هتل اقامت فاکس برای صحبت با او بی‌نتیجه بوده است. فاکس که در «لاست» نقش جک شپرد را بازی ‌کرد در حال حاضر با «براد پیت» در فیلم سینمایی «جنگ جهانی زد» هم‌بازی شده است.

…………………………………………………………

«حاملگی بیانسه رکورد پیام‌های برنامه نود فردوسی‌پور را شکست»

«بیانسه»، خواننده پاپ آمریکایی حاملگی خود را اعلام کرد.

وی که این خبر را با یک پیام بر روی صفحه توییتر خود عنوان کرده بود نوشت: «من می‌خواهم شما هم عشق را با آن‌چه در درون من در حال رشد کردن است احساس کنید.»

این پیام رکورد بازدید و نظر را با بیش از 8000 بازدید و نظر در هر ثانیه در توییتر شکسته است.

…………………………………………………………

«جاستین بیبر از مرگ رهایی یافت»

پلیس لوس آنجلس اعلام کرد که «جاستین بیبر» خواننده جوان آمریکایی روز چهارشنبه در شهر «استودیو» (Studio City) تصادف کرده است.

در این تصادف که یک راننده «هوندا سیویک» با «فراری» بیبر برخورد کرده است به جز خودروها به کسی آسیبی نرسیده است.

او در حال ضبط جدیدترین آلبوم خود برای کریسمس پیش رو است.

…………………………………………………………

«امتیاز فیلم سکسی کیم کارداشیان آخرش چند؟»

یک خریدار و دلال فیلم‌های بازار آمریکا اعلام کرده است که می‌خواهد امتیاز فروش فیلم سکسی «کیم کارداشیان» مدل و بازی‌گر که در بازار است را خریداری کند.

وی اعلام کرده است که برای خرید این امتیاز حاضر است مبلغ 30 میلیون دلار را به شرکت ویوید (Vivid) صاحب امتیاز فعلی آن پرداخت کند.

این خبر در حالی منتشر شده است که کیم به هم‌راه همسرش، «کریس همفریز» به تازگی از سفر ماه عسل خود از اروپا بازگشته‌اند.

…………………………………………………………

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , 

۴ Comments

 1. 1

  بهنام جان کاش این عکس های زیرش رو نمی ذاشتی یه کم هم +۱۸ صحبتات بیاد پائین بد نیست
  آخه حسابشو بکن من این پاپاراتزی رو واسه اعضای خانواده ام هم می ذارم گوشمی دن آدم روش نمی شه
  می دونی ما تو ایران زندگیم یکنیم عرف هائی هنوز تو جامعه هست ممکنه از نظر شما بچه داهاتی باشم ولی خوب به هرحال ماهم مخاطب برنامه هاتیم
  یه کم پاپاراتزیشو +۱۸ اش رو کمتر کنی خوشخوراکتر می شه


 2. حسام
  2

  الکی شلوغ کن برو ساندویچی واز کن تو رو چه به رادیو گ…و


 3. بگای مادر شریفی نیا
  3

  ملا ها ….. اول عمه بعد مادر بعد دختر بعد خاله شریفی نیای……….را

 4. 4

  wh0cd54287 provera sildenafil buy cafergot generic augmentin online buy crestor tretinoin cream avana