Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
بر اثر تیراندازی رخ داد،

«جان‌باختن بنانی، یکی از دراویش شهرستان کوار»

2011 September 07

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه منسوب به دراویش گنابادی، وحید بنانی  یکی از دراویش نعمت‌اللهی که در مورخه سیزدهم شهریورماه نود توسط ماموران امنیتی و انتظامی مورد اصابت گلوله قرار گرفت‌؛ پس از سه روز  در روز سه‌شنبه 15 شهریورماه جان باخته است.

به گزارش سایت مجذوبان‌نور‌، پیش از این گزارش‌ها از وخیم بودن وضعیت جسمانی آقای بنایی خبر داده بودند.

هم‌چنین پس از حدود 4 روز علا‌رغم پی‌گیری وکلای دراویش سلسله نعمت‌اللهی گنابادی و خانواده‌های بازداشت‌شدگان، از محل نگه‌داری امیر اسلامی‌، افشین کرمپور و غلامرضا شیرزادی وکلای دراویش گنابادی که جهت گفت‌وگو به دعوت فرمان‌داری شهرستان کوار به آن‌جا مراجعه کرده بودند و توسط مامورین امنیتی در آن محل بازداشت شده‌اند و هم‌چنین مدیران و دست‌اندرکاران سایت مجذوبان نور که در روز یک‌شنبه 13 شهریور در تهران توسط نیروهای امنیتی و افرادی موسوم به لباس شخصی بازداشت شده‌اند هیچ اطلاعی در دست نیست.

لازم به ذکر است آقایان حمیدرضا مرادی سروستانی و امیر اسلامی در وضعیت نامناسب جسمانی به‌سر می‌برند و خانواده و وکلای ایشان در مورد سلامتی این دو نفر ابراز نگرانی کرده‌اند.

اصغر زارع، داوود مهراد، پژمان کاشفی، رحیم پور رستم، یداله پارسیان، کاظم حسین‌زاده، ایمان کرمی، سعید احمدی، عباس حق‌وردی، سعید کریمیان، علی‌اصغر سعدی، علیرضا سعدی، حجت ولی‌زاده،  حمید پرهیزکار، جلیل خلیفه، حکمت نادری، نعمت کاظمی‌نیا اسامی دراویشی است که در حادثه کوار توسط نیروهای امنیتی دستگیر و به بازداشت‌گاه مرکزی زندان عادل آباد شیراز منتقل شده‌اند.

لازم به ذکر است که محمدعلی اصغر‌سعدی از مجروحین حادثه کوار است که توسط نیروهای امنیتی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و با وجود مجروحیت و وضع نا‌مناسب جسمانی از بیمارستان رجایی شیراز به بازداشت‌گاه مرکزی زندان عادل آباد شیراز منتقل شده است.

 بیشتر بخوانید:

«وضعیت وخیم جسمانی بنایی از دراویش شهرستان کوار»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,