Saturday, 18 July 2015
24 March 2023
به دلایل عنوان نشده

«توقیف برنامه‌های دومجری تلویزیون»

2009 December 08

گفته می شود که از ادامه پخش برنامه‌های زنده رضا رشیدپور و محمود شهریاری در تهران و اصفهان به دلایل عنوان نشده از سوی مسوولان شبکه‌های مذکور جلوگیری شده است.

برنامه تلویزیونی «شب از خورشید پر میشه» که با اجرای محمود شهریاری ضبط و پخش می‌شد و قرار بود در فاصله دو عید قربان و غدیر ادامه داشته باشد به علت طرح یک سوال خاص از سوی مجری دچار توقف شد. هم‌چنین برنامه زنده رشیدپور به علت مشابه قطع شد.

20091208-shayee-rashidpoor-shahriary

روزنامه بانی فیلم دراین باره گزارش داد برنامه هفتگی «زنده رود» است که با اجرای رضا رشیدپور به صورت هفتگی در اصفهان تولید و به شکل زنده روی آنتن می‌رفت، به خاطر پرسش مجری و پاسخ یکی از میهمانانش، دچار مشکل شده و تا اطلاع ثانوی پخش نخواهد شد!

این برنامه که علاوه بر مجری، بیشتر میهمانانش نیز از تهران و به صورت پروازی به اصفهان می‌رفتند، در شرایطی متوقف شد که مسوولان برنامه علاوه بر تأمین هزینه‌های رفت و برگشت به مهمانانش نیزمبالغی را هم به عنوان هدیه پرداخت کردند.

علت توقف پخش «زنده رود» به خاطر پرسش رشیدپور از یکی از میهمانان زن برنامه درباره داشتن یا نداشتن «عرق ملی» بود که پاسخ مهمان برنامه و دلیل توقف برنامه، نیاز چندانی به توضیح ندارد!

گفتنی است،‌ میهمانان برنامه یاد شده، چند تن از بازیگران مجموعه «شمس‌العماره» بودند.

از سویی دیگر برنامه تلویزیونی «شب از خورشید پر میشه» نیز که با اجرای محمود شهریاری ضبط و پخش می‌شد دچار مشکل و تولید آن متوقف شده است .

این برنامه که در برج آزادی و به شکل زنده پخش می‌شد، بنا به گفته دست‌اندرکاران شبکه پنج، به دلیل برخی مشکلات پخش نمی‌شود، اما براساس شنیده‌های منتشر شده در«بانی‌فیلم»، دلیل اصلی توقف این برنامه هم مانند برنامه «زنده رود» پرسش مجری از مهمان برنامه – که از قضا او نیز یکی از بازیگران زن سریال شمس‌العماره بود- و پاسخ مهمان به سوال شهریاری باعث شد مسوولان شبکه پنج صلاح را در توقف برنامه «شب از خورشید پر میشه» ببینند.

سوال شهریاری از بازیگر میهمان درباره فعالیتش در حوزه موسیقی بود و … .

این برنامه که از عیدسعید قربان روی آنتن رفته بود قرار بود تا عیدغدیر ادامه پیدا کند که بروز مشکل مذکور ،مانع از ادامه پخش آن شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , 

۱ Comment


  1. narciss
    1

    و البته بازیگر زن مهمان در برنامه زنده رود “ملیکا شریفی نیا” بود