Saturday, 18 July 2015
27 September 2021
شرکت تحقيقاتي IDCاعلام کرد

«برترین پیش‌بینی‌های دیجیتالی برای سال ۲۰۱۰ میلادی»

2009 December 09

شرکت تحقیقاتی IDC لیست مربوط به 10 پیش‌بینی برتر برای سال 2010 را منتشر کرد و در آن اظهار داشت که اپل در اواخر سال آتی رایانه لوحی خود را با نام iPad عرضه می‌کند، فروش جهانی نت‌بوک‌ها افزایش می یابد و IBM شرکت Juniper Networks را می‌خرد.

به گزارش ایسنا، شرکت IDC لیست امسال خود در مورد 10 پیش‌بینی برتر سال آتی را با جزئیات کامل منتشر کرد. در این لیست آورده شده است که تا پایان سال آتی میلادی بیش از 300 هزار ابزار و برنامه در فروشگاه اینترنتی اپل برای گوشی آیفون ارایه خواهد شد که این رقم تقریبن سه برابر تعداد کنونی برنامه‌های این فروشگاه اینترنتی است.

20091208_danesh1

هم چنین اعلام شد که در فروشگاه اینترنتی گوگل موسوم به Android Market که برای گوشی‌های هوشمند مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ارایه شده است، بین 50 تا 75 هزار برنامه عرضه خواهد شد و این درحالی است که هم‌اکنون تنها 10 هزار برنامه در این سایت موجود است.

طبق این پیش‌بینی‌ها، در سال آتی میلادی بیش از 12 میلیون دستگاه تنظیم جریان الکتریسیته در خانه‌های آمریکا و بیش از 60 میلیون عدد از آن در دنیا مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا میزان مصرف انرژی در دستگاه‌های دیجیتالی و الکترونیکی کم تر شود.

در این پیش‌بینی‌ها آمده است که در سال آتی 77 میلیون آمریکایی که 25 درصد جمعیت این کشور را شامل می‌شوند، صاحب پرونده الکترونیکی پزشکی خواهند شد. هم‌اکنون تنها 14 درصد مردم آمریکا صاحب این پرونده الکترونیکی هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: