Saturday, 18 July 2015
17 June 2021

«کامران آسا بازداشت شد»

2009 December 09

کامران آسا برادر  کیانوش آسا دانشجوی جان‌باخته حوادث پس از انتخابات ایران  به همراه یکی از بستگان خانوادگى و دوست کیانوش به نام بیژن رضایی ظهر روز 16 آذر در تهران بازداشت شدند.
ظهر دوشنبه 16 آذر پس از برگزاری تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت، کامران آسا که به دعوت دانشجویان این دانشگاه به نمایندگی از خانواده کیانوش آسا در مراسم روز دانشجو حضور یافته بود، هنگام خروج از دانشگاه علم و صنعت به همراه بیژن رضایی توسط نیروهای انتظامی مستقر در محل بازداشت شدند.
شب گذشته کامران آسا در تماس با خانواده ضمن اعلام خبر بازداشت خود و بیژن رضایی از محل نگهداری‌شان اظهار بى‌اطلاعى کرده است.
خانواده کیانوش آسا و به ویژه مادر این دانشجوی کشته شده طی وقایع اخیر پس از انتخابات به شدت نگران وضعیت نگهداری و امنیت جانی کامران و هم‌چنین بیژن رضایی هستند. کیانوش آسا دانشجوی ترم آخر رشته‌ى مهندسی پتروشیمی در مقطع کارشناسی ارشد و از نخبگان دانشگاه علم و صنعت ایران بود. وى در جریان تظاهرات 25 خرداد در میدان آزادی تهران مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
فاطمه فلاح و کامران آسا مادر و برادر کیانوش، به تازگی با نوشتن نامه‌اى به رییس قوه قضاییه و کمیته حقیقت یاب مجلس شورای اسلامی خواهان بررسی و روشن شدن زوایای پنهان مرگ این دانشجوی کُرد و شناسایی و مجازات عاملان این قتل  شدند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,