Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
پاپاراتزی – قسمت سی‌و‌هفتم

«زنان عرب هم بدن‌نمایی می‌کنند»

2011 September 22

بهنام/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«انتشار مکالمه تلفنی برلوسکونی درباره هم‌خوابگی با زنان»

روزنامه‌های ایتالیا، متن یک مکالمه تلفنی را منتشر کرده‌اند به گفته آن‌ها، «سیلویو برلوسکونی»، نخست وزیر این کشور، طی آن می‌گوید فقط در یک شب ۱۱ زن پشت در اتاقش نوبت ایستاده بودند که با وی رابطه جنسی داشته باشند.

این نوارهای مکالمه در تحقیقات قضایی از یک تاجر به دست آمده که متهم بوده برای حضور روسپی‌ها در مهمانی‌های آقای برلوسکونی، هماهنگی لازم را انجام می‌داده و پول پرداخت می‌کرده است.

نخست وزیر ایتالیا می‌گوید که هیچ‌گاه برای داشتن رابطه جنسی، پولی پرداخت نکرده است و به همین علت در این پرونده، اتهامی متوجه او نیست.

با این حال، دادستان خواهان توضیح آقای برلوسکونی در‌باره اتهاماتی شده است که بر اساس آن‌ها، او به این مرد تاجر تا یک میلیون دلار پول پرداخت کرده است.

…………………………………………………..

«زنان عرب هم بدن‌نمایی می‌کنند»

مجله فلسطینی «لیلک» از عرف‌ها و سنت‌های حاکم عبور کرد و برای اولین بار تصویر یک مدل فلسطینی را در حالی که بیکنی پوشیده، به عنوان عکس جلد شماره این ماه خود انتخاب کرد.

«هدی نقاش»، این مدل فلسطینی، 22 سال سن دارد و در کرانه باختری رود اردن زندگی می‌کند.

«یارا مشعور» سردبیر مجله، اهمیت این موضوع را در حرکت زن عربی به سمت در هم شکستن قید و بندها ارزیابی کرد و گفت: «بیش از یک دهه برای برداشتن این گام که آسان هم نبود تلاش کرد. به ویژه این‌که ما با موانع زیادی از جمله فشارهای اجتماعی دست به گریبان هستیم.»

مشعور که 10 سال پیش مجله «لیلک» را در شهر ناصریه تاسیس کرد گفت که هدف واضح است و قصد دارد زن را از قید و بندهای تحمیلی و تمام تحریم‌های اجتماعی، رها سازد.

«هدی نقاش» نیز می‌گوید که افتخار می‌کند اولین زنی است که تصویرش با لباس شنا بر روی جلد مجله «لیلک» قرار داده شد و این اقدام را طبیعی ارزیابی کرد که هیچ منافاتی با حجب و حیا ندارد.

اما مشعور این احتمال را می‌دهد که مقام‌های مسوول جلوی فروش مجله را با توجه به قید و بندهای اجتماعی بگیرند. او وضعیت در فلسطین را با لبنان مقایسه کرد و گفت که در لبنان هیچ مانعی برای فروش مجله‌هایی با عکس جلد مدل‌هایی که لباس شنا می‌پوشند وجود ندارد.

او با اشاره به این‌که نگران پیامدها نیست تاکید کرد در صورت پیدایش خط‌های قرمز، آن‌ها را پشت سر خواهد گذاشت. او گفت: «من هستم که تصمیم می‌گیرم چه چیزی در مجله منتشر شود و چه چیزی منتشر نشود. انتظار دارم که عکس روی جلد جنجال بیافریند.»

هدی نقاش اقرار می‌کند که ابتدا به دلیل جو اجتماعی حاکم در فلسطین برای پذیرفتن قرار دادن عکسش با بیکنی بر روی جلد مجله، تردید داشت اما تشویق پدر و مادرش او را به سمت این تجربه سوق داد. او گفت: «از این که گام اول را برداشته‌ام، نمی‌ترسم و می‌خواهم راه فرصت‌ها را برای دیگر مدل‌ها در جهان عرب باز کنم.»

هدی نقاش آرزو دارد که بتواند به شهرتی جهانی دست یابد و دنیای مد در آمریکا و اروپا را در نوردد. او گفت که هم اینک بر کار خود تمرکز دارد و برای مشارکت در مسابقه «ملکه زیبایی جهان» که در تایلند برگزار خواهد شد، به عنوان نماینده فلسطین، انتخاب شده است.

شایان ذکر است که شماره این ماه مجله «لیلک» فروش خوبی داشته. خانم مشعور سردبیر این مجله تحصیلات تکمیلی خود را سال 1989 در لندن به پایان رساند.

…………………………………………………..

«برد پیت: زندگی با جنیفر آنیستون سراسر دروغ بود»

«برد پیت» برای احیای زندگی خود با «آنجلینا جولی» که در هفته‌های اخیر بسیار جنجالی و پرحادثه بوده است اظهار داشت: «زمانی که با جنیفر آنیستون بودم با یک دروغ زندگی می‌کردم اما حالا نه.»

وی در مصاحبه‌ای با مجله «اوکی» (ok) عنوان کرد زمانی که با جنیفر آنیستون گذرانده مجبور بوده تا زندگی خود را تظاهر کند در صورتی که به هیچ وجه از آن راضی نبوده و تمام مدت باید در کنار جنی می‌مانده و هیچ‌گونه آزادی عملی نداشته است اما وی از زندگی کنونی خود راضی است.

این در حالی است که آنجلینا جولی در هفته‌های اخیر تصاویری را از برد پیت و دست‌یار هنری وی منتشر کرده و مدعی شده که این دو با هم رابطه جنسی داشته‌اند.

…………………………………………………..

«پارتی‌بازی برای یک بازی‌گر در آمریکا»

«متیو فاکس» بازی‌گر نقش «جک شپرد» در سریال «لاست» که در اوایل ماه جاری میلادی به اتهام حمله به راننده زن یک اتوبوس بازداشت شد و یک شب را هم در بازداشت‌گاه سپری کرد، از اتهامات وارده از سوی دادگاه تبرئه شد.

فاکس برای فیلم‌برداری «من، الکس کراس» براساس رمانی از «جیمز پترسن» در کلیولند به سر می‌برد.

او صبح دوشنبه قصد داشت سوار اتوبوسی شود که با مخالفت راننده مواجه می‌شود. اتوبوس کرایه شده و فاکس جز مسافران آن نبوده است.

هیتر بورمن 29 ساله راننده اتوبوس بود و اظهار کرد زمانی که فاکس می‌خواست به هم‌راه دیگران سوار شود با او روبه‌رو می‌شود. بورمن، فاکس 45 ساله را به جا نمی‌آورد و چون متوجه بوده او جز سرنشینان اتوبوس نیست سه بار به او هشدار می‌دهد که سوار نشود.

پس از آن درگیری بین این دو شکل گرفته و در پی آن پلیس فاکس را به اتهام ضرب و شتم راننده اتوبوس بازداشت می‌کند.

…………………………………………………..

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , 

۲ Comments


 1. دامون
  1

  آخ از چایی نگین آقا که دستم می لرزه هنوز!

  راستی بگید یکی بیاد ملافه ها رو عوض کنه! :دی

  مرسی


 2. Unknown
  2

  Translation of the OK Magazine is wrong. Brad Pit told Jenifer Aniston “the life with Angie was living a lie!” and publicly appologized to Jen. please correct the news.