Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
لیگ قهرمانان اروپا،

«پیروزی میلان و بارسلونا در لیگ فوتبال اروپا»

2011 September 29

خبر / رادیو کوچه

شام‌گاه چهارشنبه، 28 سپتامبر، دومین شب دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی تیم‌های مدعی بارسلونای اسپانیا، میلان ایتالیا و تساوی چلسی انگلستان به پایان رسیده است.

در گروه پنجم این مسابقات چلسی برابر والنسیای اسپانیا، در خانه حریف با تساوی یک‌ بر یک به کار‌ خود پایان داد. چلسی با این تساوی با چهار امتیاز در صدر ایستاد و والنسیا با دو امتیاز سوم است.

در همین گروه بایر لورکوزن با نتیجه دو بر صفر تیم گنک بلژیک را از پیش رو برداشت. لورکوزن با این پیروزی سه امتیازی شد و در مکان دوم قرار گرفت.

در گروه ششم، مارسی فرانسه در یک دیدار تماشایی با سه گل میهمان خود درتموند آلمان را شکست داد و با دو پیروزی و شش امتیاز در رتبه نخست ایستاد.

دیگر بازی این گروه را المپیاکوس یونان و آرسنال انگلستان برگزار کردند که این دیدار دو بر یک به سود تیم میزبان، آرسنال به پایان رسید تا با این برد آرسنال چهار امتیازی در مکان دوم قرار گیرد.

بازی‌های گروه هفتم که به گروه تیم‌های گم‌نام لقب گرفته است با تساوی یک بر یک آپوئل قبرس برابر شاختاردونتسک اوکراین و قرار گرفتن آپوئل در مکان نخست با چهار امتیاز آغاز شد.

در دیگر دیدار این گروه هم زنیت سن‌پترزبورگ روسیه برابر پورتو پرتغال در خانه به برتری سه‌ بر یک دست یافت تا با سه امتیاز در تعقیب تیم قبرسی در مکان دوم قرار گیرد.

و در نهایت در آخرین گروه تیم میلان که هفته گذشته با کسب یک تساوی ارزش‌مند در ورزش‌گاه نیوکمپ به این دیدار آمده بود توانست حریف نه چندان قدرت‌مند خود پلزن جمهوری چک را با نتیجه دو بر صفر در سن‌سیرو شکست دهد و با 4 امتیاز در مکان نخست گروه هشتم قرار گیرد.

در بازی دیگر این گروه بازهم بارسلونا در یک دیدار پرگل تیم نه‌چندان مطرح باته بوریسف بلاروس را با پنج گل در ورزش‌گاه میزبان شکست داد و با 4 امیتاز و به دلیل تساوی برابر میلان در خانه در مکان دوم جدول ایستاد.

بیشتر بخوانید:

«منچستر در دقیقه ۹۰ از شکست خانگی گریخت»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,