Saturday, 18 July 2015
29 September 2023

«زندانی زن تا جایی هدف ضرب و جرح قرار گرفت که جان سپرد»

2011 October 09

این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

منبع: فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

 روز چهارشنبه ۶ مهرماه زندانی ملیحه مشهدی معروف به دنیا حدودن ۴۳ ساله در سالن ۶ زندان قرچک ورامین که در اثر ضربات وارده به سر وی دچار خون‌ریزی شده بود به قتل رسید. زندانی ملیحه مشهدی روز سه‌شنبه ۵ مهر ماه در سالن ۴ زندان قرچک ورامین توسط باند مافیای زندان که تحت امرمسوولین زندان عمل می‌کنند به قصد قتل مورد ضرب و جرح آن‌ها قرار گرفت و از چند ناحیه از جمله سرش به‌شدت زخمی گردید.

مسوولین زندان به‌جای انتقال خانم مشهدی به بیمارستان و درمان این زندانی بی‌دفاع او را از سالن ۴ به سالن ۶ منتقل کردند و در آن‌جا به حال خود رها کردند تا این‌که روز چهارشنبه در اثر خون‌ریزی مغزی جان باخت.

زندان قرچک ورامین سوله‌ای بسیار بزرگ می‌باشد که گفته می‌شود که پیش از این آن‌جا گاوداری بوده است و دارای شرایط قرون وسطایی است. به‌دلیل بدنام بودن این زندان و برای فریب افکار عمومی بر روی درب این زندان «ندامت‌گاه شهر ری» نوشته شده است در حال حاضر تمامی زنان زندانی تهران،کرج و شهرهای اطراف به آن‌جا منتقل می‌شوند و حتا دختران و زنانی که به دلیل طرح سرکوب‌گرانه تحت عنوان بدحجابی دستگیر می‌شوند به این زندان منتقل می‌شوند.

باندهای مافیایی شرکت‌کننده در این قتل بدون هیچ بازخواستی آزادانه در زندان مشغول به پخش مواد مخدر و سرکوب زنان در زندان قرچک ورامین هستند. آن‌ها از امکانات ویژه‌ای بهره‌مند هستند مانند،عدم بازخواست به‌خاطر قتل‌، نقص عضو و سایر اعمال سرکوب‌گرانه علیه زندانیان معترض به شرایط زندان‌، داشتن مرخصی‌های طولانی مدت، داشتن ملاقات‌های حضوری برای مدت طولانی‌، ورود وسایل شخصی بدون هیچ‌گونه محدودیتی به درون زندان و مورد توجه خاص مسوولین زندان به‌خصوص فردی به‌نام امینه افروز قرار گرفتن هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,