Saturday, 18 July 2015
19 October 2021
لیگ برتر فوتبال ایران،

«تساوی تیم‌های فوتبال راه آهن و استقلال تهران»

2011 October 14

خبر/ رادیو کوچه

دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن و استقلال تهران در چارچوب هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران که در ورزش‌گاه آزادی تهران برگزار شد با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

در ابتدای این بازی این تیم فوتبال استقلال تهران بود که موقعیت‌های خطرناکی را بر روی دروازه راه آهن شهرری ایجاد کرد و ضربه فرهاد مجیدی در دقیقه یک به وسیله میرهانی هاشمی از روی خط دروازه بازگشت داده شد.

در دقیقه 15 بازی داور این دیدار ضربه پنالتی را به سود راه آهن اعلام کرد و حسین کاظمی بازیکن اسبق استقلال این ضربه را روانه دروازه سید مهدی رحمتی کرد که دروازه بان استقلال موفق به مهار آن و توپ های برگشتی شد اما در نهایت با غفلت مدافعان استقلال دروازه رحمتی به وسیله عباس‌فرد باز شد.

نیمه دوم این بازی نیز با برتری استقلال آغاز شد و این تیم موقعیت های زیادی را بر روی دروازه راه آهن ایجاد کرد.

در دقیقه 75 این بازی فرهاد مجیدی کاپیتان استقلالی ها با یک سانتر زیبا باعث شد تا مجتبی جباری با یک ضربه سر دقیق دروازه حسن رودباریان را باز کند.

با با به ثمر رسیدن گل تساوی این دیدار، استقلالی‌ها میل بیش‌تری به گلزنی نشان دادند و بارها موقعیت‌های خوبی را برروی دروازه راه آهن که از نظم تیمی خوبی برخوردار نبود ایجاد کردند.

با تقسیم امتیازات در این دیدار استقلالی ها با 20 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران قرار گرفتند و تیم نفت تهران هم‌چنان صدرنشین باقی ماند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,