Saturday, 18 July 2015
25 March 2023
جواد نکونام:

«می‌خواهم از بهترین بازیکنان تاریخ اوساسونا باشم»

2009 December 13

جواد نکونام ستاره ایرانی تیم فوتبال اوساسونا اسپانیا از اراده جدی برای تمدید قراردادش خبر داد و گفت: «می‌خواهم جز  بهترین بازیکنان تاریخ اوساسونا باشم»

جواد نکونام مهره کلیدی این تیم اسپانیایی در نشست خبری ویژه خود خطاب به خبرنگاران اسپانیایی گفت: «بدون هیچ تردیدی قراردادم را با اوساسونا تمدید می‌کنم و در فصل تابستان پس از استراحتی کوتاه برای این مهم اقدام خواهم کرد»

نکونام افزود: «از حضورم در اوساسونا بسیار خوشحالم و احساس بسیار خوبی نسبت به شرایط محیطی خود دارم.»

دومین گلزن فصل اوساسونا در مورد مردم پامپلونا عنوان کرد: «هرگز مهربانی مردم این منطقه را فراموش نمی‌کنم و اطمینان دارم این هواداران در هیچ جای دنیا پیدا نمی‌شوند»

نکونام خاطرنشان کرد: «در پامپلونا می‌مانم و دوست دارم به درخشش خود در این منطقه و در این تیم بزرگ و قدیمی ادامه بدهم. مردم مرا می‌خواهند و من نیز به درخواست آن‌ها پاسخی مناسب خواهم داد»

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران یادآور شد: «هرگز نمی‌توانم مهربانی مردم را فراموش کنم. نمی‌توانم همه چیز را رها کرده و راهی تیم دیگری شوم. موقعیت‌های زیادی برای ادامه کار خود در جهان فوتبال حرفه‌ای دارم اما به اوساسونا تا زمانی که مرا بخواهند پایبند خواهم بود»

نکونام در مورد باشگاه اوساسونا گفت: «این باشگاه نسبت به من لطف زیادی داشته و هرگز به آن خیانت نمی‌کنم. می‌کوشم هر روز بهتر از روز قبل باشم و به یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال باشگاه اوساسونا تبدیل شوم»

نکونام در قسمت پایانی سخنان خود به توانایی های اوساسونا اشاره کرد و گفت: «می‌توانیم اروپایی شویم و امسال با این هدف فصل را شروع کردیم، این مسئله هرگز دور از دسترس نیست و امیدوارم به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,