Saturday, 18 July 2015
21 October 2020
در اعتراض به حمله لباس شخصی‌ها صورت گرفت

«اخباری از تجمع دانشجویی در دانشگاه تهران»

2009 December 14

گزارش‌های رسیده از ادامه تجمع‌های دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به حمله انصار به دانشگاه هم چنین استعفای رئیس دانشکده هنر دانشگاه تهران در اعتراض به حمله لباس شخصی‌ها به این دانشکده خبر می‌دهد.

بنا به این گزارش‌ها، جلسه تریبون آزادی در سالن شهید آوینی دانشکده هنرهای زیبا برگزار شد که دانشجویان در آن به اعترض نسبت به بر خوردهای صورت گرفته در روزهای گذشته پرداختند. پس از آن دانشجویان به تحصن در صحن دانشکده دست زدند و حرکت از دانشکده فنی به سوی در اصلی دانشگاه تهران صورت گرفت.
در این تظاهرات برخی دانشجویان با در دست داشتن عکس‌هایی از آیت‌الله خمینی شعار می‌دادند «خمینی کجایی موسوی تنها شده». به نظر می‌رسد این عمل دانشجویان مقابله  با رفتار صدا و سیما است.
گفته می‌شود این تجمع در ادامه اعتراض به حمله لباس‌شخصی‌ها به دانشگاه تهران برگزار شده که هفته گذشته و هم‌زمان با روز دانشجو صورت گرفت.
در این هجوم، نیروهایی با کارت‌های تردد آبی‌رنگ وارد دانشگاه شده و تحت عنوان دانشجوی بسیجی به دانشجویان حمله‌ور شده و شعارهای تندی علیه دانشجویان سر دادند.
اعتراض ها به این حرکت در روزهای گذشته ادامه داشته‌است و دانشجویان اعلام کرده‌اند که خواستار استعفای فرهاد رهبر، رییس دانشگاه تهران، هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,