Saturday, 18 July 2015
08 August 2020
پس از گذراندن یک‌ماه در انفرادی،

«انتقال دانشجو، وکیل دراویش به بند عمومی زندان اوین»

2011 November 28

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه منسوب به دراویش گنابادی، مصطفی دانشجو وکیل دراویش نعمت‌الهی در روزهای اخیر، پس از گذشت یک‌ماه حبس در سلول انفرادی بند امنیتی زندان اوین به بند عمومی این زندان منتقل شده است.

به گزارش سایت مجذوبان‌نور‌؛ مصطفی دانشجو از وکلای دراویش گنابادی که در تاریخ ۷ آبان ماه از زندان ساری به زندان اوین منتقل شده بود‌٬ روز شنبه، ۵ آذر ماه، به بند عمومی انتقال یافت‌.

این وکیل دراویش که در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری به اتهام نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی از سوی دادگاه تجدید نظر استان مازندران به ۷ ماه حبس محکوم شده بود در حالی که روزهای آخر محکومیت خویش را سپری می‌کرد به زندان اوین منتقل شد‌. وی روز شنبه، پس از تحمل یک‌ماه حبس در سلول انفرادی بند ۲۰۹ به بند عمومی زندان اوین انتقال یافت‌.

یادآور می‌شود وکلا و مدیران سایت مجذوبان نور آقایان رضا انتصاری‌٬ فرشید یداللهی‌٬ حمید مرادی‌٬ افشین کرم‌پور‌٬ امیر اسلامی و امید بهروزی به هم‌راه مصطفی دانشجو هم اکنون در بند عمومی زندان اوین به سر می‌برند‌. علاوه بر این بر طبق آخرین گزارش از وضعیت دراویش زندانی ۱۶ تن از دراویش گنابادی در زندان‌های ایران محبوس هستند‌.

 بیشتر بخوانید:

«صدور قرار وثیقه برای اسلامی، وکیل دراویش گنابادی»

«انتقال مصطفی دانشجو، وکیل دراویش به زندان اوین»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,