Saturday, 18 July 2015
18 May 2021

«درخواست سپاه از مردم برای حضور در راهپیمایی»

2009 December 17

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از مردم ایران درخواست نموده تا در راهپیمایی روز جمعه 27 آذر با «حضور پرشور و باشکوه»  با «سران فتنه گر و روسیا‌هان حوادث و رخدادهای اخیر» اتمام حجت نمایند.
به گزارش خبرگزاری فارس در بخشی از این اطلاعیه آمده است : «حافظه تاریخی انقلاب و ملت رشید و مجاهد ایران گواهی می‌دهد در سه دهه اخیر هرگاه دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی جریان‌های فتنه‌آفرین و وابسته را برای تحقق راهبرد شیطانی خود در راستای براندازی نظام به صحنه آورده‌اند با مقابله هوشمندانه مردم ولایتمدار و انقلابی مواجه و فرجامی جز شکست ،سرافکندی و رسوایی نیافته‌اند.»
در پی پخش تصاویر پاره شدن عکس بنیان گذار جمهوری اسلامی از صدا و سیما، جمعی از سیاسیون و مسوولین حکومتی، طی دعوتی به برگزاری راهپیمایی در تقبیح این عمل پرداخته‌اند. هم‌چنین روزهای گذشته میرحسین موسوی و مهدی کروبی جهت مجوز برگزاری تجمعی به منظور اعلام برائت از این عمل اقدام نمودند که این درخواست تاکنون نتیجه‌ای در پی نداشت.
از سوی دیگر مجید انصاری عضومجمع روحانیون مبارز گفت: «مجمع درخواستی رسمی برای راهیپیمایی مستقل به وزارت کشور داده است و منتظر دریافت مجوز برای برگزاری این تجمع هستیم.
مجیدانصاری در گفت و گو با خبرآنلاین در پاسخ به اینکه با توجه به آنکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز جمعه دعوت کرده است آیا در این راهپیمایی شرکت می کنید گفت: «آن پیشنهاد شواری هماهنگی به جای خود محترم است اما همانطور که گروه های مختلف در چند روز اخیر راهپیمایی کردند ماهم درخواست خود را ارائه کردیم و منتظر اعلام نظر وزارت کشور هستیم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,