Saturday, 18 July 2015
24 July 2021

«کرزای در دیداری غیررسمی کابینه خود را معرفی کرد»

2009 December 19

منابع نزدیک به رییس جمهوری افغانستان می‌گویند حامد کرزای در دیدار با گروهی از اعضای شورای ملی اعضای کابینه جدید خود را به گونه غیررسمی معرفی کرده است.
سیامک هروی، یکی از سخنگویان آقای کرزای در گفتگو با بی بی سی گفت که رییس جمهوری افغانستان شامگاه روز پنجشنبه، هفدهم دسامبر، در باره موضوع‌های متعدد، از جمله تشکیل کابینه آینده گفتگو کرد.
آقای هروی افزود: «یکی از موضوع‌های این گفتگوها تشکیل کابینه آینده افغانستان بود. از (وزیران) بعضی وزارتخانه‌ها نام برده شد، ولی هیچ گونه فهرست رسمی اعضای کابینه تایید شده به کسی داده نشد»
آقای هروی هم‌چنین گفت که فهرست اعضای کابینه جدید روز شنبه، ۱۸ دسامبر، به گونه رسمی به مجلس نمایندگان فرستاده خواهد شد، اما او از ارایه جزییات بیشتر در این مورد خودداری کرد.
اما محمد نور اکبری، عضو مجلس نمایندگان، که در این دیدار حضور داشت گفت که نیمی از اعضای کابینه آینده آقای کرزی را چهره‌های جدید تشکیل خواهند داد، اما او ذکر نام این افراد را «پیش از موقع» دانست.
این در حالی است که شماری از رسانه‌ها هم فهرست‌هایی را در این ارتباط منتشر کرده‌اند، اما آقای اکبری این فهرست‌ها را مبتنی بر «حدس و گمان» دانست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,