Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
پاپاراتزی – قسمت چهل‌و‌هفتم

«حامد بهداد: با مونیکا بلوچی تفاهم ندارم»

2011 December 15

بهنام/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«سارا لیل: آشتون کاچر وقتی زن داشت بهتر بود»

«سارا لیل» دوست‌دختر «آشتون کاچر»، همسر پیشین «دمی‌ مور» در مصاحبه‌ای عنوان کرد که عشق‌بازی‌های آشتون زندگیش را خراب کرده است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

این در حالی است که سارا در این مصاحبه عنوان کرده بود: «زمانی که من و آشتون در سن‌دیگو با هم سکس داشتیم نمی‌دانستم که او زن دارد و دمی همسر اوست. چون آشتون همیشه تنها بود و تا روزی که خودش به من گفت که از همسرش جدا شده نمی‌دانستم که متاهل است.»

اما سارا هم‌اکنون از کرده خود پشیمان است. او اعلام کرد به هیچ‌وجه نمی‌خواهد این رابطه را ادامه دهد.

او هم‌چنین تاکید کرد: «شاید هر زن دیگر جای من بود چند ماه پیش هم همین کار را می‌کرد. من نمی‌خواستم که زندگی دمی خراب شود اما حالا می‌بینم که خودم هم به وضع دمی دچار شدم. البته فکر می‌کنم که الان وضعیت هردوی ما به‌تر از گذشته است.»

………………………………………………………

«فوتبالیستی که همه زندگیشو داد تا یک زندگی بسازه»

«عماد متعب» بازیکن باش‌گاه «الاهلی» و تیم ملی مصر تمام درآمد چند سال اخیر خود از بازی در میدان فوتبال را صرف هزینه مراسم ازدواج خود با دختر شایسته سال 2011 مصر کرده است.

عماد در مراسم ازدواج خود با «یارا نعوم» بیش از 932 هزار دلار هزینه کرده است و برخی گزارش‌ها حاکی است این مبلغ معادل تمام درآمد این بازیکن از بازی در با‌ش‌گاه الاهلی است.

«عمرو دیاب» خواننده مشهور مصری برای شرکت در مراسم ازدواج این بازیکن مصری و ترانه‌سرایی چند دقیقه‌ای حدود 50 هزار دلار دریافت کرده است.

لباس عروسی یارا نعوم بیش از 50 هزار دلار ارزش داشته و هزینه گمرک آن 333 هزار و 300 دلار بوده است.

بازیکن تیم ملی مصر هم‌چنین برای گذراندن ماه عسل با همسر خود در یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا بیش از 40 هزار دلار هزینه کرد.

این بازیکن پیش‌تر یک آپارتمان بزرگ به ارزش 667 هزار دلار برای یارا خریده بود.

………………………………………………………

«آنجلینا جولی به خاطر قرطی‌بازی لاغر نمی‌کند»

«آنجلینا جولی» بازی‌گر، کارگردان و سفیر صلح سازمان ملل، که چندی پیش رسانه‌ها به دلیل لاغری مفرط وی ابراز نگرانی کرده بودند از بیانیه آنجی در این خصوص خبر دادند.

آنجی در یک بیانیه اعلام کرد: «نخوردن من به دلیل لاغری و وزن کم‌کردن و خوش‌هیکل بودن نیست، من نمی‌خورم چون آدم‌های زیادی در سراسر دنیا هستند که از خوردن غذا محرومند.»

این در حالی است که وی در چند وقت اخیر به جز کارگردانی فیلم «سرزمین خون و عسل»، سفرهای متعددی را به کشورهای محروم داشته و تمام مدت در تلاش برای کمک به این افراد است.

از سویی دیگر «برد پیت» به شدت از این مسئله که آنجی بیش از پیش توان خود را بر روی مسایل سازمان ملل می‌گذارد و به خود اهمیتی نمی‌دهد ابراز نگرانی و ناخشنودی کرده است.

برد گفت: «آنجی به شدت لاغر شده و نمی‌توان این مسئله را کتمان کرد و نگران نبود.»

از سویی دیگر برخی گمانه‌زنی‌ها از آمدن بچه‌ هفتم به جمع خانوادگی آن‌ها خبر می‌دهد.

آنجی در این خصوص به رسانه‌ها گفت: «این فکری است که برد در سر من انداخته و من فکر می‌کنم شاید در آینده این اتفاق بیفتد. دیگر ازدواج مهم نیست. برای من و برد خانواده مهم است که ما آن را از نوع شادش داریم. برد در این مورد فکر کردن به من خیلی کمک می‌کند.»

اما در جواب آن‌هایی که از احتمال جدا شدن این دو از هم خبر می‌دادند، گفت: «برد عشق من در زندگی است. شاید به‌تر است بگویم او خانواده من است. من این را با جرات می‌گویم.»

………………………………………………………

«حامد بهداد: با مونیکا بلوچی تفاهم ندارم»

«حامد بهداد» که در روز‌های قبل به ترکیه سفر کرده بود، در شهر استامبول دیداری رسمی‌ با «رمان پولانسکی» و «مونیکا بلوچی» داشت‌، اما پس از تست زبان (ایتالیا‌یی و فرانسه) و طرح کلی‌ قصه توسط این کارگردان سرشناس حامد بهداد از هم‌کاری با این پروژه پرهیز و استامبول را به مقصد تورنتو کانادا ترک کرد.

حامد بهداد در پاسخ در خصوص عدم هم‌کاری با رمان پولانسکی گفت: «متاسفانه با تمام علاقه‌ای که به سینمای اروپا دارم نتوانستم به دلیل مغایرت با شئونات اجتماعی ایران در این فیلم حضور داشته باشم‌.»

گفتنی است این فیلم محصول مشترک ایتالیا و فرانسه است و به زودی فیلم‌برداری آن آغاز خواهد شد‌.

………………………………………………………

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , ,