Saturday, 18 July 2015
02 October 2023

«احتمال رفع حصر موسوی و کروبی، رهبران معترضان»

2011 December 18

 این خبر در بخش شایعه رادیو کوچه قرار دارد و رادیو کوچه صحت و سقم آن را تایید نمی‌کند.

رحمت‌اله بیگدلی عضو شورای مرکزی حزب اصلاح‌طلب اعتماد ملی از احتمال پایان حبس خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی دوتن از رهبران معترضان ایران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش همبستگی نیوز، بیگدلی در صفحه فیس بوک خود در گزارشی با عنوان «به زودی از مهدی کروبی و میرحسین موسوی رفع حصر می‌شود» نوشت: «یک منبع مطلع خبر داد که با تلاش‌های برخی از شخصیت‌های برجسته کشور و اعضای بیت امام خمینی از مهدی کروبی و میرحسین موسوی رفع حصر می‌شود.»

میرحسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد و هم‌چنین مهدی کروبی از حدود 10 ماه پیش در حبس خانگی به سر می‌برند. این حبس خانگی پس از فراخوان این دو رهبر معترضان برای راه‌پیمایی در هم‌بستگی با اعتراض‌ها در جهان عرب صورت گرفت.

میر‌حسین موسوی و مهدی کروبی دو نامزد معترض به انتخابات ریاست جمهوری دو سال پیش ایران هستند. اصلاح‌طلبان ایران می‌گویند که در این انتخابات تقلب گسترده و سازماندهی شده روی داده است. سرکوب اعتراض‌های پس از اعلام نتایج انتخابات، به کشته شدن ده‌ها نفر در خیابان‌ها و بازداشت‌گاه‌ها و هم‌چنین زندانی شدن صدها نفر دیگر انجامید.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    EBHGjj ouwpevohbnbv, [url=http://benoxyijhbod.com/]benoxyijhbod[/url], [link=http://jyysddnvjgxc.com/]jyysddnvjgxc[/link], http://rhtinkcizwpb.com/