Saturday, 18 July 2015
20 October 2020
احمدی‌نژاد:

«یک کشور عربی در انتخابات ایران سرمایه‌گذاری کرد»

2009 December 20

محمود احمدی‌نژاد عصر شنبه در جشنواره فرهنگی و هنری «رهاورد سرزمین نور» با بیان این که « همه مستکبران و خودخواهان بین‌المللی به شدت از دست ملت ایران عصبانی هستند» درباره علت این عصبانیت اظهار کرد: «علت اصلی این است که ملت ایران، شرایط زمان، مکان، مسوولیت و ماموریت بزرگ تاریخی و الهی خود را به خوبی شناخته و پای انجام این مسوولیت مردانه ایستاده است.»
وی  با اشاره به این‌که «دولت آمریکا و انگلیس در ارتباط با راه‌اندازی رسانه‌هایی علیه ایران سرمایه‌گذاری کردند و یک کشور عربی نیز در این ارتباط سرمایه‌گذاری زیادی انجام داد»خطاب به آن‌ها گفت: «شما در انتخابات ایران سرمایه‌گذاری کردید ولی جواب نگرفتید و از این موضوع عصبانی هستید. در ایران پرشورترین و آزادترین انتخابات برگزار شد. بالاترین نرخ مشارکت صورت گرفت، شما می‌خواستید که در ایران انتخاباتی بی‌رونق و بی‌شکوه برگزار شود، ولی ملت ایران حضوری باشکوه و ‌40 میلیونی در انتخابات داشت، این را قبول کنید. شما کم‌جنبه هستید چرا به صراحت نمی‌گویید که ملت ایران ما را شکست داد.»
او در ادامه گفت: «امروز نظام استکباری در موضع انفعال، عقب‌نشینی و افول است و این دست و پا زدن‌ها نمی‌تواند آن‌ها را نجات دهد. امروز حرف ملت ایران میلیاردها شنونده در دنیا دارد.»
احمدی‌نژاد در پایان گفت: «بدانید که آینده و افتخار روشن از آن شماست و ذلت و خواری از آن دشمنان شما.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,