Saturday, 18 July 2015
16 January 2021
در راستای بدبینانه نظاره‌کردن به انتخاب شماجناب احمدی نژاد!

«تشکر می‌کنم از شما…»

2009 December 21

فرید صلواتی در وبلاگ خویش مطلبی دارد با عنوان: «تشکر می‌کنم جناب آقای احمدی‌نژاد عزیز و مرا عفو بفرمایید» او در ادامه آورده‌است: «مرا ببخشید که چقدر بدبینانه به انتخاب شدن شما نظاره‌کردم. در پیش‌گاه شما و ملت عزیز ایران خاضعانه می‌خواهم که مرا مورد‌عفو خود قراردهند.

جناب دکتر ببخشید اگر در وبلاگم شما را مورد انتقاد قرار دادم. به‌راستی که خدا خواست شما مجددن رییس‌جمهوری این ملت شوید. دوستان و عزیزانی که مخاطبین من هستید لطفن مرا مورد سرزنش خود قرار ندهید؛ می‌دانید که من بر روی حرف خود هستم و از اعماق قلبم از این مرد خدمت‌گذار تشکر می‌کنم.

تا دوستان از تعجب شاخ در نیاوردند بهتر است واقعیت‌ها را بگویم و خود قضاوت کنید که آیا من حق ندارم از ایشان طلب عفو کنم ؟ به خدا نمی‌دانید که آمدن ایشان چه نعمت بزرگی بود که خدا نصیب این ملت کرد .ملتی که ۳۰ سال و شاید بیشتر به دنبال یک رویا‌پردازی بود و هر روزه با آن روز خود را شب می‌کرد و همیشه فکر می‌کرد که مراجع و علما و روحانیون هیچ‌گاه در اشتباه نیستند و در کل مقدس هستند. ایشان بود که این قداست‌های دروغین را از این کشور برچید. واقعن فکر می‌کنید چه کسی باعث این بود که در مناظره‌ها واقعیت‌ها روشن شود و برای ملتی که همیشه در خواب خرگوشی بود همه چیز عیان شود.

در این ۳۰ سال چقدر بی سوادانی که بر مسند قدرت نشستند و هیچ‌کس به خود جرات نداد به آن‌ها بگوید بالای چشمتان ابروست و مدارک دروغین تحصیلات بود که جابجا می‌شد. این آقای احمدی‌نژاد عزیز و این مرد بی‌ریا بود که شرایطی را به وجود آورد که آن‌گونه جعل‌کننده‌های مدارک رسوای این ملت شوند. من کاری ندارم که ایشان خواسته یا ناخواسته این اعمال را انجام داده‌اند ولی در هر‌صورت ایول  به این مرد.

۳۰ سال بود که متولیان و بانیان حمله به سفارت آمریکا می‌گفتند که خوب کاری کردیم که آن‌جا را اشغال کردیم. بی انصافی است اگر نگوییم که احمدی‌نژاد بود که شرایطی را به وجود آورد که آیت اله منتظری هم اعلام پشیمانی از این کار کردند. اگر آقای احمدی‌نژاد باعث این تحولات نبود پس چرا در دوم خرداد ۷۶ این اتفاقات نیافتاد ؟

خدا شما را پاداش دهد آقای احمدی نژاد که باعث این شدید که در دورانی که آقای کروبی آن اهانت‌ها را به آقای منتظری کردند اینک در دوران ریاست‌جمهوری شما ایشان از آیت‌اله منتظری حلالیت کرده و آشتی کردند .اگر آقای دکتر باعث این آشتی نبودند پس چرا در آن ایامی که قدرت در دست جناح چپ بود کسی برای این موارد کاری نکرد. راستی آقای هاشمی رفسنجانی عزیز حال شما چطور است ؟ کم پیدا هستید ؟ راستی فراموش که نکردید با مرحوم بازرگان چه کردید. یادتان است موقعی که به این بزرگ‌مرد در دوران ریاست مجلسی شما اهانت شد شما سکوت اختیارکردید. نباید از دکتر احمدی نزاد عزیز تشکر کرد که  به ما نشان داد دست بالای دست بسیار است و جواب سلام علیک است. به راستی که این ایام چه ایام خوبیست.

اوایل این انتخابات اخیر به یک افسردگی نسبی دست پیدا کرده‌بودم ولی هرچه می‌گذرد واقع‌بینانه تر به این موضوع نگاه می‌کنم. دیر یا زود باید این اتفاقات در این کشور می‌افتاد. باید این آقایانی که ۳۰ سال با حرف‌هایشان این ملت را به بازی گرفتند جواب‌گوی اعمالشان باشند. همین کسانی که در این کشتار اخیر دست داشتند و ناجوانمردانه جوانان این کشور را به خاک و خون کشیدند بدانند که دیر یا زود  منتظر عواقب اعمال خود باشند. و کاش از این افرادی که درحال پس‌دادن اعمال گذشته خود هستند عبرت بگیرند.

آقای احمدی‌نژاد تشکر می‌کنم ازشما که در دوران کاری‌تان کاری کردید فیلم اخراجی‌ها ساخته‌شود تا به این ملت ثابت‌شود که همه کارهایی که در دوران جنگ انجام شد درست و خدایی نبود. و همه کسانی که در جنگ شرکت کردند نور خدایی نداشتند.

راستی چطور بعد از ۳۰ سال تعدادی از آقایان از خواب بیدار شدند که پول این کشور خرج ملت فلسطین و لبنان می‌شود چرا در دوران گذشته کسی این مورد را گوشزد نکرد. پس عزیزان بیایید برویم از آقای احمدی نژاد حلالیت بطلبیم و تشکر کنیم از ایشان که ما را بیدار کرد که بفهمیم ژول این ملت کجا خرج می‌شود.

راستی این آقایانی که هم اکنون عدالت‌محور شده‌اند در دورانی که سعیدی سیرجانی در زندان جان می‌کند کجا بودن؟ و یا وقتی که داریوش فروهر و همسرش تکه تکه می‌شدند در کدام نقطه این کشور بودند.

آقایان احمدی نژاد؛ ضرغامی، لاریجانی،آن یکی لاریجانی، رادان، احمدی مقدم ؛احمد خاتمی، مصباح یزدی ؛ قاضی مرتضوی و………هزاران کسانی که آن‌چنان بر مسند قدرت تکیه زده‌اید. بدانید و آگاه باشید که همین کسانی هم که در این زمانه درحال جواب‌دادن هستند به مانند شما آن‌چنان تکیه بر قدرت زده بودند که فکر می‌کردند همیشه همین خواهدبود. ولی نمی‌دانستند که بهشت و جهنم در همین دنیاست و باید پس‌داد و رفت. روزی را هم دیده‌بودیم که کسی جرات نداشت به آقای رفسنجانی بگوید بالای چشمتان ابروست و حالا ؟راستی خدا رحمت کند مرحوم کردان را که عبرت ما شد ولی هنوزهم عبرت نگرفتیم.

شاید آقای مخملباف یادشان رفته‌است که خود در حوزه هنری در اوایل انقلاب چه آتش‌هایی را بدتراز ایادی اصول‌گرایان انجام میدادند و باید از امثال آقای احمدی‌نژاد تشکر کرد که ایشان را به جایی رساند که به اشتباهات خود اقرار کردند. در آخر این‌که ملت عزیز بدانید که رنسانسی در این کشور در حال وقوع هست و ناراحت این چندتا اتفاقات زودگذر نباشید. بدانید که آقای احمدی‌نژاد و ایادی شان براستی کاری کردند این ملت به دیدگاهی برسند که دیگر بازیچه بازیگران دین فروش نشوند و گول این‌گونه افراد را نخورند. بی‌انصافی است اگر از ایشان تشکر نکنیم. کسانی که فکر می‌کنید با دستگیری موسوی و کروبی؛ خاتمی و دیگر اطلاح‌طلبان همه‌چیز حل می‌شود. به خدا سخت در اشتباه هستید. دیگر موسوی و امثال او محور نیستند این اتفاقاتی که در شرف وقوع است نخواهد ایستاد. کار از این حرف‌ها گذشته‌است. این سونامی، سونامی برچیدن بازیگران دین و دین فروشان است.

احمدی‌نژاد عزیز ممنون که همه را رسوای عالم کردی. حتی ایشان آنقدر متواضعانه عمل کرد و شرایطی را ناخواسته انجام داد که حتی اطرافیان خود را نیز رسوا کردند، فکر می‌کنید اگر ایشان نمی آمد ما به هم‌چون دستاوردهایی دست پیدا می‌کردیم؟ تازه به دستاوردهای خاص دیگه هم دست پیدا کردیم که هنوز جرات بیانش را ندارم . ایول ایوله ایول»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,