Saturday, 18 July 2015
03 October 2023
پاپاراتزی – قسمت پنجاه و دوم

«درخواست از جنیفر لوپز برای تحریم ایران»

2012 January 19

بهنام / رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«وقتی خواهر برای درآوردن چشم برادر لخت می‌شود»

«ایلما» خواهر بزرگ‌تر «کریستیانو رونالدو» ستاره سرشناس تیم فوتبال «رئال مادرید» اسپانیا با ظهور نیمه برهنه بر روی غلاف یک مجله پرتغالی برادرش را به شدت خجالت زده کرد‌.

ایلما گفته است که رونالدو را در جریان چاپ و انتشار عکس‌های نیمه برهنه‌اش بر روی غلاف مجله نگذاشته است.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

وی درباره دلیل خبر ندادن به برادر خود گفته است که پیش‌تر می‌دانست رونالدو با این کار وی موافقت نخواهد کرد‌.

خواهر رونالدو با این اقدام خود می‌خواست ثابت کند که این تنها برادرش نیست که زیبا و دارای جسمی ورزیده است.

ایلما گفته است که این مسئله هیچ مشکلی میان وی و رونالدو ایجاد نمی‌کند و تاکید کرد که ستاره رئال مادرید همیشه با وی به خوبی رفتار کرده است.

خواهر رونالدو ( 37 ساله) دارای همسر و یک فرزند است.

……………………………………………

«وقتی دوست‌دختر آدم چشم دیدن مادر آدم را ندارد»

بر اساس گزارش یک روزنامه در پرتقال «کریستیانو رونالدو» ستاره رئال مادرید اسپانیا برای تنها ماندن با معشوقه روسی‌اش مادر خود را از منزل اخراج کرده است.

رونالدو یک منزل برای مادر خود «دلوریس» و دوست وی خردیدار کرده و از او خواسته است در آن‌جا زندگی کند.

این روزنامه افزود رونالدو برای تنها ماندن با «ارینا شایک» دوست دختر روسی خود دست به این کار زده است.

در منزلی که ستاره رئال مادرید اسپانیا در آن ساکن است علاوه بر رونالدو‌، شایک دوست دختر وی و دختر آن‌ها و نیز یک پرستار کودک زندگی می‌کنند.

بر اساس این گزارش‌، مادر رونالدو همیشه با وی زندگی می‌کرده است و به خاطر پسر خود ترجیح داده است شهر خود مادیرا در پرتقال را ترک کرده و در مادرید اسپانیا زندگی کند.

……………………………………………

«رایان گیگز ترکیبی از حشره بی‌ارزش و سگ کثیف»

«رودی» برادر «رایان گیگز» ستاره مشهور «منچستر یونایتد» بالاخره سکوت را شکست و در اظهاراتی آتشین برادر خود رایان را به دلیل خیانت و برقراری رابطه نامشروع با همسرش «حشره بی‌ارزش» خواند.

رودی درباره برادرش رایان گیگز گفت‌: «او در میدان فوتبال‌، بازیکنی بزرگ است اما از لحاظ مردانگی‌، ناچیز است.»

گیگز و «ناتاشا» همسر برادرش 8 سال است که رابطه نامشروع دارند و این در حالی است که یک سال پیش رودی، برادر گیگز با ناتاشا ازدواج کرده بود.

«خوانا ویلسون»‌، عمه گیگز هم پس از فاش شدن این رسوایی به رسانه‌های بریتانیا گفته بود‌: «این وحشتناک است. رایان اصلن وجدان ندارد. او یک سگ کثیف است.»

گیگز 38 ساله با وجود آن‌که دارای همسر و دو فرزند است اما در یک سال اخیر با دو رسوایی اخلاقی بزرگ روبه‌رو بوده است.

رسانه‌های بریتانیا پیش از این رابطه نامشروع بازیکن منچستر یونایتد با «ایموگن توماس» دختر شایسته ولز را فاش کرده بودند.

گیگز تلاش زیادی کرده بود تا هویت خود در دو ماجرای رسوایی روابط نامشروعش با ایموگن توماس و همسر برادرش مخفی نگاه داشته شود.

بر طبق قانون قضایی بریتانیا افراد مشهور در صورتی که خواهان عدم فاش شدن علنی نامشان در پرونده رسوایی اخلاقی باشند می‌توانند به دادگاه مراجعه کرده و مانع انتشار آن در رسانه‌ها شوند‌.

اما تلاش‌های گیگز بی‌نتیجه ماند و اکنون این احتمال وجود دارد این رسوایی‌های اخلاقی باعث شود تا ستاره منچستر یونایتد‌، قراردادهای تجاری‌اش با برخی شرکت‌ها را از دست بدهد و عنوان نمایندگی یونیسف هم از او گرفته شود.

……………………………………………

«کریس همفریز: کیم کارداشیان را از بین می‌برم»

«کریس همفریز» همسر پیشین «کیم کارداشیان» اعلام کرد که کیم را از بین خواهد برد.

این در حالی است که کریس که قصد داشت از شکایت علیه کیم صرف‌نظر کند، پس از ویرایش یک بخش از سریالی که وی با کیم بازی کرده بود، بسیار عصبانی شد و اعلام کرد: «من کیم را از بین می‌برم. من به حقوق خودم آشنا هستم و می‌دانم چگونه این بچه موذی را از سر راه همه بردارم.»

……………………………………………

«درخواست از جنیفر لوپز برای تحریم ایران»

گروه «متحدان علیه ایران هسته‌ای» از «جنیفر لوپز»، هنرپیشه و خواننده مشهور آمریکایی خواسته تا با استفاده از موقعیت خود شرکت فیات را مجاب کند تا دادوستد با ایران را متوقف کند.

«متحدان علیه ایران هسته‌ای» که یک گروه آمریکایی است، تبلیغات خود علیه شرکت ایتالیایی فیات را به دلیل هم‌کاری تجاری با ایران شدت بخشیده و از جنیفر لوپز، هنرپیشه و خواننده آمریکایی خواسته تا از بازی در فیلم‌های تبلیغاتی این شرکت خودداری کند. این گروه که علیه ایران و برنامه هسته‌ای آن فعالیت می‌کند، می‌گوید شرکت ایوکو، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فیات، کامیون‌هایی را به ایران می‌فروشد.

این خواننده آمریکایی تاکنون پاسخی به این درخواست نداده است.

……………………………………………

«جدایی مهران مدیری از قهوه تلخ»

«سحر زکریا» یکی از بازیگران اصلی سریال «قهوه تلخ» عنوان کرد که حدود سه ماه است که تولید متوقف شده است. او گفت هنوز درست در جریان چرایی این تصمیم نیست ولی احتمال داده می‌شود که خبر توقف تولید صحت داشته باشد.

پس از به بازار آمدن نسخه قاچاق سه قسمت آخر سریال، شایعاتی مطرح شد که وزارت ارشاد به قسمت‌های جدید قهوه تلخ پروانه نمایش نداده و وزارت ارشاد به صورت ضمنی آب پاکی را بر دستان «مهران مدیری» ریخته و قرار است دیگر ادامه قهوه تلخ ساخته نشود. سازندگان این مجموعه تا به حال در مقابل این سخنان سکوت کرده‌اند و واکنشی نشان نداده‌اند.

از سوی دیگر سعید رجبی‌فروتن مدیر کل دفتر هم‌کاری‌های سمعی و بصری نمایش خانگی وزارت ارشاد می‌گوید: «پرونده «قهوه تلخ» در حال بررسی و گویا در حال رسیدن به مراحل نهایی است و به زودی نتیجه آن از سوی مراجع ذی‌صلاح اعلام خواهد شد.»

وی درباره این‌که ارشاد قصد ارایه پروانه نمایش به «قهوه تلخ» را دارد یا خیر، نیز تصریح کرد: «بحث قاچاق سه قسمت آخر «قهوه تلخ» باید کاملن بررسی شود تا بتوان درباره دادن مجوز به قسمت‌های قاچاق شده آن تصمیم گرفت. ابهامات این پرونده هنوز برطرف نشده است.»

……………………………………………

خبرهای خطی

آسوشیتدپرس از «آنجلینا جولی» بعد از مراسم گلدن گلوب پرسید: «هدف شما در آینده چیه؟» آنجی گفت: «خوابیدن با برد در تخت‌خواب.»

«پیت‌ بول» 31 ساله شد.

«بریتنی اسپیرز» اعلام کرد که مراسم ازدواجش تا تابستان برگزار نمی‌شود.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,