Saturday, 18 July 2015
30 September 2020
لیگ برتر فوتبال ایران،

«تیم فوتبال پرسپولیس به دروازه‌بان خود باخت»

2012 January 26

خبر / رادیو کوچه

بیست و دومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران روز چهارشنبه، 25 ژانویه، با برگزاری 9 دیدار پی‌گیری شد که در مهم‌ترین دیدارها، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز برابر حریفان پیروز شدند و تیم پرسپولیس تهران متحمل یک شکست پرگل شد.

هفته بیست و دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر از ساعت 15 روز چهارشنبه با برگزاری دو بازی آغاز شد که در پایان این دیدارها در دربی شهر تبریز شهرداری برابر تراکتورسازی تبریز یک بر صفر مغلوب شد و فجر سپاسی شیراز در خانه با مین نتیجه مس کرمان را از پیش رو برداشت.

اما در ادامه، شش بازی به‌طور هم‌زمان و از ساعت 15:30 پی‌گیری شد که در پایان این دیدارها نتایج زیر رقم خورد:

ذوب‌آهن اصفهان صفر – ملوان بندرانزلی صفر

صبای قم یک – شاهین بوشهر یک

نفت تهران صفر – سپاهان اصفهان یک

داماش گیلان صفر – سایپای البرز 3

مس سرچشمه کرمان 2 – راه‌آهن شهرری یک

و در مهم‌ترین دیدار صنعت نفت آبادان در یک بازی پرگل چهار بر دو پرسپولیس تهران را مغلوب کرد. در این دیدار دروازه‌بان تیم پرسپولیس ضعیف‌ترین بازیکن میدان لقب گرفت.

اما در آخرین دیدار بیست و دومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران استقلال تهران توانست پس از دو هفته ناکامی برابر حریفان این‌بار در استادیوم آزادی مقابل فولادخوزستان پیروز شد و مجدد موقعیت خود را صدر جدول رده‌بندی تثبیت کند.

تیم‌های فوتبال استقلال و فولادخوزستان از ساعت 18 ‌روز چهارشنبه در حضور کم‌تر از 10 هزار تماشاگر در ورزش‌گاه آزادی به مصاف هم رفتند که در پایان به برتری 2 بر یک آبی‌پوشان تهرانی انجامید.

با پایان یافتن دیدار‌های این هفته، استقلال تهران با 43 امتیاز در صدر باقی ماند و تیم‌های تراکتورسازی تبریز با 42 امتیاز و سپاهان اصفهان با 40 امتیاز در مکان‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایین جدول نیز راه‌آهن شهرری با 22 امتیاز – تفاضل گل 4- و شاهین بوشهر با همین امتیاز و تفاضل گل 7- در رتبه شانزده و هفده قرار گرفتند و مس سرچشمه با 17 امتیاز هم‌چنان در قعر جدول حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

«پرسپولیس با پیروزی برابر مس روند رشد را ادامه داد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,