Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
پاپاراتزی– قسمت پنجاه‌وچهارم

«قهر کردن رونالدو و دوست دخترش به خاطر یک بغل»

2012 February 02

بهنام/ رادیو کوچه

behnam@koochehmail.com

«آنجلینا حامله است و دوقلو هم دارد»

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

این روزها زندگی «آنجلینا جولی» به شدت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. در ابتدای این هفته یکی از نشریات آنجلینا را به استفاده از مواد مخدر «هرویین» متهم کرده بود.

حالا در اواسط هفته گفته می‌شود وی حامله است و یک دوقلوی پسر هم دارد.

این در حالی است که پزشکان به آنجی و «برد پیت» هشدار داده‌اند که در صورت حاملگی ممکن است خطری آنجی را تهدید کند.

در عین‌حال این بار هیچ‌کدام از این دو هنرمند آمریکایی، این قضیه را تکذیب نکرده و تنها به رسانه لب‌خند زدند.

………………………………………..

«جی-‌لو: مارک آنتونی بخشی از زندگی من است»

«جنیفر لوپز» پس از شرکت در یک برنامه تلویزیونی از تردید در مورد ازدواج دیگر سخن گفت.

وی که در برنامه «تودی شو» (The Today Show)  شرکت کرده بود در پاسخ به سوال این‌که آیا پس از جدایی از «مارک آنتونی» قصد ازدواج دارد گفت: «نمی‌دانم، نمی‌دانم و نمی‌دانم. هنوز زمان آن نرسیده که در موردش فکر کنم. هنوز بحث جدایی از مارک تازه است.»

این در حالی است که وی چندین هفته است که با یک معلم رقص به نام «کسپر اسمارت» در رابطه بسیار رمانتیک به سر می‌برد.

لازم به اشاره است که آخر هفته گذشته مارک و جی‌لو در یک برنامه به‌طور مشترک شرکت کردند اما جی‌لو این مسئله را عجیب ندانسته و در مصاحبه تلویزیونی خود گفت: «من و مارک پیش از ازدواج با هم دوست بودیم و با هم کار می‌کردیم. ما بچه‌های مشترک داریم و مارک از زندگی من جدا نیست و نخواهد بود. او بخشی از زندگی من است. یک احساس عاشقانه هم‌چنان باقی خواهد ماند».

………………………………………..

«قهر کردن رونالدو و دوست دخترش به خاطر یک بغل»

پس از ظهور نیمه برهنه «ارینا شایک» دوست دختر «کریستیانو رونالدو» در یک کار تبلیغاتی که در آن وی در حال بغل کردن مرد جوانی دیده شده است، رونالدو ستاره فوتبال «رئال مادرید» اسپانیا نتوانست خشم خود را پنهان دارد.

این دومین بار است که شایک دوست دختر روسی رونالدو به چنین اقدامی که به گفته وی تنها یک کار تبلیغاتی است، دست می‌زند.

این‌بار وی در کنار «وینی ویلستون» مانکن مشهور مرد که او را بغل کرده ظاهر شده تا برای تولیدات یک شرکت تجاری تبلیغات کند‌…

روزنامه‌های محلی اسپانیا از قهر رودنالدو با دوست دخترش سخن به میان آورده‌اند، و به این ترتیب پس از خروج تیم رئال مادرید از جام حذفی باش‌گاه‌های اسپانیا‌، ناراحتی رونالدو دو چندان شده است.

شایک پیش‌تر گفته بود پیشنهاد بزرگی از یک مجله آمریکایی دریافت کرده بود‌، اما به‌خاطر این‌که از وی خواسته شده بود در تصاویر کاملن برهنه شود آن را نپذیرفته است.

این در حالی است که رونالدو بارها تصمیم خود برای ازداوج با مانکن روسی را اعلام کرده است.

قرار است مراسم ازدواج رونالدو و شایک (25 ساله) در سال میلادی جاری در یکی از جزایر مادیرا در اقیانوس اطلس برگزار شود‌.

………………………………………..

«قهوه تلخ» چند میلیارد تومان فروخت؟»

به گزارش شبکه ایران، «خشایار الوند» نویسنده «قهوه تلخ» با انتقاد از این‌که تهیه‌کننده دست‌مزدهای عوامل این مجموعه را پرداخت نمی‌کند در گفت‌و‌گو با «همشهری جوان» در آمد حاصل از فروش این مجموعه را ۴۲ میلیارد تومان عنوان کرده است.

وی گفت: «تاکنون ۴۲ میلیارد تومان از فروش قهوه تلخ به دست آمده در حالی‌که بودجه فرهنگی کشور در سال ۹۰ حدودن ۵۰ میلیارد تومان بوده. خب این رقم ۴۲ میلیارد تومان میزان فروش کل است همه‌اش که گیر تهیه‌کننده نمی‌آید، هزینه‌های کار خیلی بالا بود. کار باید یک ساله تمام می‌شد ولی تا این‌جایش دو سال‌ونیم طول کشیده. دست‌مزدهای سنگین،گروه بزرگ، دکور عظیم، کلن کار گرانی بود. از ۲۵۰۰ تومان برای هر فصل ۷۰۰ تومان را خود مغازه‌دار برمی‌دارد،۵۰۰ تومانش برای چاپ و تکثیر خود سی‌دی است و یک رقمی هم احتمالن کسانی که در پخش و تهیه و توزیع کار هستند برمی‌دارند. اصلن اگر ۵۰۰ تومان هم از هر سی دی گیر تهیه کننده بیاید رقم بالایی خواهد بود ولی من نمی‌دانم چرا دست‌مزدها را ندادند در حالی‌که «قهوه تلخ» سودآور بود.»

وقتی کاری طولانی می‌شود خیلی‌ها چشم دیدن موفقیت طولانی مدت آدم‌ها را ندارند. همه چرتکه دستشان می‌گیرند که این دو برادر (برادران آقاگلیان) چقدر در حال سودند این‌ها باعث می‌شود نقد‌های غیر منصفانه منتشر کنند یا کلن کار را بزنند.

ما یک فصل از زمان حال را کار کردیم و به ارشاد دادیم آن‌ها هم ایراداتی گرفتند و اصلاح کردیم و بعدش دیگر بیرون نیامد. جالب است که تهیه‌کننده جواب تلفن خود ما را هم نمی‌دهد؛ حتا وقتی زنگ می‌زنیم برای اطلاع خودمان بپرسیم که چه شد و چه نشد.

یک سری جوایز نقدی وجود داشت که مبلغش هم زیاد نبود مثلن ۱۰-۲۰ هزار تومان. پرداخت این جایزه به عهده یکی از پخش‌کننده‌ها بود. یک شرکت پخش مستقل از گروه، قبول کرده بود که جوایز را به مردم پرداخت کند ولی این شرکت با تهیه کننده حرفش می‌شود و قرار داد به هم می‌خورد و جوایز را نمی‌دهد».

………………………………………..

خبرهای خطی

«آدل» و «کریس براون» در 54 جشن‌واره گرمی روز 12 فوریه برنامه اجرا می‌کنند.

«آشتون کاچر» هم‌چنان به «دمی مور» علاقه‌مند است و به او فکر می‌کند.

«جاستین تیمبرلیک» 31 ساله شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , ,