Saturday, 18 July 2015
29 September 2020
لیگ برتر فوتبال ایران،

«پیروزی پرسپولیس برابر استقلال در دربی ۷۴»

2012 February 02

خبر / رادیو کوچه

روز نخست هفته بیست و چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باش‌گاه‌های ایران، روز پنج‌شنبه، 2 فوریه، با پیروزی پرگل صبای قم برابر مس سرچشمه، شکست سایپا و شاهین برابر مس کرمان و ذوب آهن آغاز شده است. هم‌چنین پرسپولیس برابر استقلال به برتری دست یافت.

بیست و چهارمین هفته لیگ برتر عصر امروز با برگزاری سه دیدار هم‌زمان آغاز شد که در پایان مس کرمان یک بر صفر سایپای البرز را شکست داد. صبای قم 3 بر یک مس سرچشمه را درهم کوبید. شاهین بوشهر هم برابر ذوب آهن اصفهان یک بر صفر مغلوب شد.

اما در آخرین دیدار روز نخست هفته بیست و چهارم از ساعت 18 امروز بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ورزش‌گاه آزادی تهران برگزار شد.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که استقلال تا 10 دقیقه پایانی با نتیجه 2 بر صفر برنده بازی بود اما پرسپولیس که 10 نفره به بازی ادامه می‌داد در دقایق پایانی سه بار توسط مهاجم خارجی خود ایمون زاید به گل رسید و طلسم باخت‌هایش را شکست.

سایر بازی‌ها نیز طبق برنامه روز جمعه، 3 فوریه، برگزار می‌شود. طبق برنامه، داماش گیلان – سپاهان اصفهان، نفت تهران – تراکتورسازی تبریز، فجرسپاسی شیراز – راه آهن شهرری، شهرداری تبریز – فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان – ملوان بندرانزلی دیدار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

«تداوم صدرنشینی استقلال و دروازه بسته پرسپولیس»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,