Saturday, 18 July 2015
21 January 2021

«ضرب و شتم چهاردختر ایرانی در فرانسه»

2009 December 24

برخی از وب‌سایت‌های داخلی خبر دادند که در پی تجمعات اعتراض آمیز در منطقه نوئی سور سن پاریس و در نزدیکی سفارت جمهوری اسلامی چهار تن بازداشت شدند. براساس این گزارش چهار دختر ایرانی به دنبال این اعتراضات بازداشت شدند البته با حضور پلیس در محل، ماموران سفارت مجبور به آزادی این افراد شدند.
به گفته شاهدان هنگام خروج از بازداشت‌گاه سفارت ایران  این دختران اعلام کردند که در موقع بازداشت به سختی مورد ضرب و شتم قرار گرفته، وسایل شخصی آن‌ها مصادره و از آن‌ها عکس گرفته‌اند.
آن‌ها در زیرزمین این ساختمان به مدت یک ساعت مورد بازجویی قرار گرفته‌اند. مسوولین سفارت آن‌ها را مجبور کرده‌اند تا تعهد نامه‌ای را مبنی بر ممنوعیت ورود به به اماکن وابسته به سفارت در پاریس را امضا کنند.
این افراد افزودند که تمام وسایل شخصی آن‌ها را در این بازداشت گرفته‌اند.
آقای امامی یکی از افراد که در این دستگیری شرکت داشته پشت تربون مجلس رفته و تهدید کرده که تمام مخالفان رژیم را نابود خواهد کرد و از تمام مسلمانان خواسته که به دعوت به پیوندد. خانم ابوترابی همسر سفیر ایران در فرانسه چهار دختر دستگیر شده را تهدید به مرگ کرده است.
آقای جوادی  کنسول اول ایران در فرانسه یکی از دختران را بشدت مورد ضرب و شتم قرار داده و سعی کرده دختر دیگر را خفه کند. 11 نفر در مجموع تهدید به مرگ شده اند. 2دودختر شکایتی در مورد ضرب و جرح تدوین کرده اند 2 دختر و 3 پسر هم شکایتی بر علیه برخورد فیزیکی تدوین کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , 

۴ Comments


 1. آرمان
  1

  دمشون گرم، دیشب مراسم سفارت رو بهم ریختن، کارشون عالی بود، این دخترا شیر زن بودن، اومده بودن داخل سفارت عکس مرحوم سهراب اعرابی و آیت الله منتظری رو پخش می کردن، منم چند تا عکس گیرم اومد. فقط حواسمن باشه دیگه وارد سفارت نشیم چون این عوضیها رحم ندارن و داخل سفارت هر کاری می تونن بکنن.


 2. پرستو
  2

  خوب اشتباه کردن که رفتن داخل سفارت، معلومه که این وحشیها نمی ذارن داخل سفارت با شال سبز بری عکس پخش کنی یا شعار بدی.باید دقت کنیم که خودمون اشتباه نکنیم.سبز باشید


 3. ma bishomarim
  3

  akhbar takmili:
  hameye vasayel pas gerefteh shodeh bud vaghte khoruj.
  heine kotak zadan jaryan khafe ba shal sabz khafe kardan pish oomad.
  hameye 11nafar shekayat kardan.
  name hamsar safir :mir aboutalebi ast.


 4. raha
  4

  اینهافقط نگران موقعیت خودششون هستند مبادا رژیم برگردد و با فضاحت برگردنند مبادا یک روز بنزی که زیر پاشون هست ازشون بگیرند مباداحقوفهای هزاران یورویی که در ماه بهشون میدهند که مثل … خوشگذرانی میکنند ازشون بگیرند این کارمندهای سفارتی هم همشون پاچه خورهای سفیرند چون اینقدر بدبختند که فکر میکنند روزی دست سفیر پاچه خوری میکنند که سفیر تمدیدشون کنه اگه سفیر بگه بمیرید میمیرندهمین زنهای سفرا رو هم که دیگه وصف نکردنی اند غلط کردند که دم از علی و فاطمه میزنند من یک ۲-۳ سالی هست که این سفارتی ها رو میبینم البته در یک کشور دیگه زندگی میکنم ولی همشون از یک قماشند فقط روزی بشه که رژیم برگردد ما میدونیم و اینها