Saturday, 18 July 2015
29 September 2023
هم‌زمان با صدور حکم مشاور مطبوعاتی رییس جمهوری اسلامی،

«سخن‌گوی قوه قضایی برای ۲۵ بهمن هشدار داد»

2012 February 14

خبر / رادیو کوچه

به گزارش رسانه‌های داخلی ایران، حکم یکی از پرونده‌ها در خصوص علی‌اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد،  رییس جمهوری اسلامی، قطعی شده که بر اساس آن وی به ۶ ماه حبس تعزیری محکوم شده است.

به گزارش مهر، غلامحسین محسنی اژه‌ای، سخن‌گوی دست‌گاه قضایی جمهوری اسلامی در مورد پرونده علی‌اکبر جوانفکر مدیرمسوول روزنامه ایران گفت: «حکم قطعی صادر و وی به ۶ ماه حبس محکوم شده است.»

غلامحسین محسنی اژه‌ای بعدازظهر دوشنبه در بیست و ششمین نشست خبری خود هم‌چنین در خصوص اخبار منتشر شده در خصوص راه‌پیمایی مردم در روز ۲۵ بهمن گفت: «هر فرد و گروهی بخواهد امنیت و آسایش مردم را برهم بزند قانون جلوی آن‌ها می‌گیرد. مردم هم دیگر فریب نمی‌خورند.»

وی افزود: «دادستان‌های کشور و دادستان تهران حواسشان جمع است و پیش‌بینی‌های لازم را انجام می‌دهند. دادستان تهران هم اقداماتی را انجام داده است.»

محسنی اژه‌ای در مورد اصلاحات قانون مجازات اسلامی و حذف حکم سنگسار در این قانون گفت: «این قانون اصل ۸۵ است و تنها سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود. وقتی هم تصویب و ابلاغ شد باید به آن عمل کنیم.»

وی در پایان مدعی شد: «عده‌ای که قصد اخلال در روند انتخابات را داشتند شناسایی شدند ولی این‌که قصد قبلی داشتند باید بررسی شود.»

 بیشتر بخوانید:

«شکایت مشاور احمدی‌نژاد از قاضی صلواتی»

«حمایت برخی اعضای شورای ملی سوریه از راه‌پیمایی ۲۵ بهمن»

«‌مطهری و کاتوزیان از جبهه متحد اصول‌گرایان خط خوردند»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,