Saturday, 18 July 2015
19 September 2020

«بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین راز زندگی علی‌خامنه‌ای برملا شد»

2012 February 23

آن‌چه در این بخش می‌آید انتخابی از رادیو کوچه در بین رسانه‌ها است.

سه‌شنبه شب، ۲۱‌فوریه ۲۰۱۲ هم‌راه یکی از دوستان روی مقاله‌ای در خصوص نقش جمهوری‌اسلامی در ترورهای اخیر کار می‌کردیم. در حین تحقیقات، هم‌کارم اتفاقی به نکته‌ای عجیب برخورد کرد و از من پرسید: آیا «علی خامنه‌ای» هیچ‌وقت در روسیه بوده است؟ با تعجب گفتم که: «من هیچ‌گاه چنین چیزی نشنیده‌ام و بانگاهی به زندگی‌نامه خامنه‌ای روی وبسایت رسمی‌اش متوجه شدم که اصلن به این نکته اشاره نشده است.» لینک این ویدیو را برایم فرستاد و با چشمان حیرت زده ویدیو را دیدم و در حالی که عرق سردی بر تمام بدنم نشسته بود، به راز بزرگ و ترسناک زندگی سید‌علی‌خامنه‌ای پی بردم. این ویدیو گزارشی کوتاه از مراسم جشن پنجاهمین سال‌گرد تاسیس دانش‌گاه «پاتریس‌لومومبا» در شهر مسکو، پایتخت روسیه است که توسط تلویزیون دولتی روسیه «آر تی» تهیه شده است.

گزارش‌گر تلویزیون روسیه اشاره می‌کند که در جشن ۵۰ سالگی دانش‌گاه پاتریس لومومبا، معروف به دانش‌گاه دوستی مردم روسیه، هزاران فارغ التحصیل این دانش‌گاه در شهر مسکو گرد هم جمع شدند. هدف این دانشگاه که بیش از پنجاه سال پیش تاسیس شده است، تربیت «گروهی از نخبگان در سراسر جهان» است. «ولادیمیر فلیپف»، رییس این دانش‌گاه می‌گوید: «سی درصد از دانش‌جویان این دانش‌گاه را دانش‌جویان خارجی تشکیل می‌دهند و دانش‌گاه ما نه تنها در زمینه علوم سیاسی بلکه علوم انسانی “گروهی از نخبگان جهانی” را تربیت کرده و به کشورهای متبوعشان بازمی‌گرداند. وی افزوده است که عمده دانش‌جویان خارجی این دانش‌گاه از کشورهای آفریقایی، آسیایی و آمریکای لاتین هستند که این نخبگان می‌توانند با فارغ‌التحصیلان دانش‌گاه‌های آمریکایی و اروپایی رقابت کنند.» حدود یک‌صد هزار فارغ‌التحصیل این دانش‌گاه در ۱۶۵ کشور جهان در حال کار و فعالیت هستند. گزارش‌گر تلویزیون دولتی روسیه، سید‌علی‌خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی، «محمود عباس» رییس تشکیلات خود‌گردان فلسطین و رییس جمهوری هندوراس را به‌عنوان تعدادی از دانش‌جویان برجسته این دانش‌گاه معرفی می‌کند. در ادامه این گزارش عنوان می‌شود که «دانش‌گاه دوستی مردم روسیه» در سال ۱۹۶۰  یعنی دقیقن در سالی که بسیاری از کشورهای آفریقایی استقلال یافتند، تاسیس شده است. این دانش‌گاه برای یادگیری سایر کشورها از تجربیات اتحاد جماهیر شوروی و ارتباط هرچه نزدیک‌تر با این کشور ایجاد شده است. «عبدالرحمن سیلا» در وصف این دانش‌گاه می‌گوید: «ما باید بدانیم که این یک نهاد آموزشی منحصر به‌فرد است. این دانش‌گاه از بدو تاسیس فرصتی را برای جوانان مستعد از کشورهای در حال توسعه فراهم کرد تا بتوانند از امکانات آموزشی با کیفیتی استفاده کنند. امروز هم این رویه ادامه دارد و جوانان پس از تحصیل در این دانش‌گاه به کشورهای خود بازمی‌گردند و تبدیل به «رهبران در زمینه‌های خاص» می‌گردند، وی معتقد است که جهان به این دانش‌گاه نیاز دارد.»

این تعریف دولت روسیه از دانش‌گاه پاتریس لومومبا است. اما ببینیم واقعیت این دانش‌گاه و راز افسانه‌ای و ترسناک حضور سید‌علی خامنه‌ای رهبر خود خوانده مسلمین جهان در این دانش‌گاه چیست؟ طبق اسناد و گزارش‌های فراوان دانش‌گاه پاتریس لومومبا یا همان دانش‌گاه دوستی مردم روسیه، در سال ۱۹۶۰ با مدیریت مستقیم سازمان مخوف امنیت شوروی معروف به «کا‌گ‌ب» تاسیس شد و از همان آغاز تحت عنوان«آکسفورد تروریست‌ها» شناخته می‌شد. دکتر «ایلان برمن» در جزوه‌ای تحقیقاتی تحت عنوان روسیه و خلا قدرت در خاور میانه که ژوئن سال ۲۰۰۱ منتشر کرد، دانش‌گاه پاتریس لومومبا را آکادمی تربیت نیروهای ضد‌آمریکایی برای کشورهای جهان سوم، خطاب می‌کند که البته بسیاری از مدیران فعلی‌ جمهوری‌اسلامی از آن‌جا فارغ‌التحصیل شده‌اند و از جمله سید‌علی‌خامنه‌ای و «غلام‌حسین محسنی‌اژه‌ای» از دیگر چهره‌های سرشناسی که فارغ‌التحصیل این دانش‌گاه هستند، تروریست ونزویلایی «ایلیچ رامیرز سانچز» معروف به «کارلوس» شغال را می‌توان نام برد که در حال حاضر دوران محکومیت حبس ابد را در زندانی در فرانسه می‌گذراند. وی یکی از بزرگ‌ترین تروریست‌های تاریخ است که عملیات چریکی و تروریستی را در دانش‌گاه پاتریس لومومبا فرا گرفت و به ماموریت‌های بین‌المللی اعزام شد. پدر وی یک مارکسیست معتقد بود که نام پسرش را به جهت علاقه فراوان به «لنین یلیچ» گذاشت که نام پدری لنین می‌باشد. برادران وی را هم لنین و ولادیمیر نامید.

[youtube width=”500″ height=”378″]http://www.youtube.com/watch?v=wMlPJ6So4rw&feature=player_embedded[/youtube]

هم‌چنین «فیدل کاسترو»، «یاسر عرفات» و «هوگو چاوز» از دیگر تعلیمه یافتگان این مرکز بزرگ پرورش تروریست هستند. در واقع این دانش‌گاه جوانان مستعد را از کشورهای آفریقایی‌، آمریکای جنوبی‌، خاور میانه و آسیا انتخاب کرده و به آن‌ها بورس‌های بسیار خوب دولتی می‌داده تا با اصول انقلابی‌گری مارکسیستی و ضد آمریکایی آشنا شوند و سپس به کشورها یشان بازگشته و مقدمات انقلاب را فراهم کنند ، که البته عمدتن با مبارزات چریکی و مسلحانه توام بوده است. آموزش‌های جنگ روانی، کار با انواع اسلحه، نبرد‌های چریکی، سازماندهی باند‌های سیاسی مخالف و مسلح و تصفیه حساب‌های خونین پس از انقلاب از مجموعه دروس این دانش‌گاه به خصوص در فاصله سال‌های ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۴ بوده است. بسیاری از انقلاب‌های چپ‌گرایانه در این سال‌ها ریشه در دانش‌گاه پاتریس‌لومومبا داشته‌اند. هدف نهایی ایجاد شبکه‌ای بزرگ از رهبران انقلابی در سراسر جهان بود که همه آن‌ها روابط نزدیک و ویژه‌ای با اتحاد جماهیر شوروی داشته باشند و به این شکل بتوانند حلقه محاضره را بر کشورهای بلوک سرمایه‌داری یا دموکراسی‌های غربی تنگ و تنگ‌تر کرده و به رویای جهان یک دست شده مارکسیستی جامه عمل بپوشانند.

بزرگترین راز زندگی سید‌علی خامنه‌ای در مصرف روزانه خاویار یا بوقلمون و یا سواری بر اسب‌های اصیل عربی و حیف و میل بیت‌المال خلاصه نمی‌شود. بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین راز زندگی خامنه‌ای مربوط به دورانی است که هیچ اشاره‌ای به آن در زندگی‌نامه‌های وی نشده است و پرده از اسرار بسیاری در خصوص ماهیت رژیم‌جمهوری‌اسلامی بر‌می‌دارد. خامنه‌ای در سال ۱۹۶۴ میلادی برابر با ۱۳۴۳ خورشیدی به شوروی سفر می‌کند و در دانش‌گاه پاتریس‌لومومبا وابسته به سازمان امنیت شوروی به تحصیل مشغول می‌شود.

پرسش کلیدی این‌جاست که در سال‌های دهه شصت میلادی که هیچ خبری از انقلاب در ایران نبود، دلیل حضور سید‌علی خامنه‌ای در دانش‌گاه رسمی سازمان امنیت شوروی چه می‌توانست باشد؟ آیا جز این‌که ایشان در اندیشه تبدیل شدن به جاسوس امپریالیسم شرق برای مبارزه با شاه و امپریالیسم غرب بود؟ به نظر می‌رسد سید‌علی پرچم ولایت فقیه و جانشینی برحق امام زمان را به‌واسطه شجره نامه ساختگی‌اش از دستان آن امام غایب دریافت نکرده است و این پرچم را در مرکز تربیت تروریست شوروی از دستان نمایندگان لنین و استالین گرفته است تا بتواند تیشه‌ای بر پیکره امپریالیسم آمریکا بزند. حالا با بر‌ملا شدن این راز تکلیف «ذوب شدگان در ولایت» چه می‌شود که به عشق وساطت مولایشان برای ورود به بهشت، خون پاک‌ترین جوانان ایران‌زمین را بر سنگ‌فرش خیابان‌ها ریخته‌اند؟ راستی گیرم که ما دروغ می‌گوییم و شایعه برای مقام عظمای ولایت ساخته‌ایم، دولت روسیه چه دلیلی دارد که به دروغ سید‌علی خامنه‌ای را فارغ‌التحصیل این دانش‌گاه معرفی کند و چرا خامنه‌ای چیزی از ارتباطش با این دانش‌گاه و تحصیل در آن را در زندگی‌نامه‌اش نیاورده  است؟ خیلی دوست دارم نظر کسانی را که نه تنها نقطه سیاه‌، بلکه هیچ نقطه خاکستری در زندگی خامنه‌ای ندیده بودند را در این مورد بدانم.

لینک منبع

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , ,