Saturday, 18 July 2015
22 September 2020
علارغم عدم تایید آیت‌اله هاشمی رفسنجانی،

«آغاز به‌کار ریاست جدید دانش‌گاه آزاد»

2012 February 27

خبر / رادیو کوچه

روز دوشنبه، 27 فوریه، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، عبداله جاسبی، رییس پیشین دانش‌گاه آزاد و مجتبی ثمره‌هاشمی به منظور آغاز به کار فرهاد دانشجو در سمت ریاست دانش‌گاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی این دانش‌گاه حضور یافتند.

به گزارش مهر، کامران دانشجو – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و عضو هیت امنای دانش‌گاه آزاد، عباس طایب، مشاور وزیر علوم و رییس منطقه شمال دانش‌گاه آزاد اسلامی، محمدیان مسوول نهاد نمایندگی رهبر جمهوری اسلامی در دانش‌گاه‌ها و عضو هیت امنای دانش‌گاه آزاد، محمدرضا مخبردزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، منصور کبگانیان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمود ملاباشی- رییس سازمان امور دانش‌جویان و مجتبی ثمره‌هاشمی در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی حضور یافتند.

این مراسم در حالی انجام شده است که پس از امتناع محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری اسلامی از امضای حکم رییس دانش‌گاه آزاد اسلامی، کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، حکم ریاست برادر خود فرهاد دانشجو بر این دانش‌گاه را امضا کرد.

لازم به اشاره است پس از عدم امضای حکم رییس جدید دانش‌گاه آزاد، توسط آیت‌اله هاشمی رفسنجانی، رییس هیت امنای این دانش‌گاه، و اضافه کردن یک تبصره از سوی شورای انقلاب فرهنگی به ریاست محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهوری اسلامی، ریاست فرهاد دانشجو برای اجرا ابلاغ شد.

در تبصره ذکر شده، آمده است اگر رییس هیت امنا پس از تایید رییس جدید دانش‌گاه آزاد اسلامی از سوی شورای انقلاب فرهنگی در مدت یک ماه از امضای حکم خودداری کند، رییس شورای انقلاب فرهنگی و یا با تفویض اختیار وزیر علوم، تحقیقات و فناوری می‌توانند این حکم را امضا و جهت اجرا ابلاغ کنند.

بیشتر بخوانید:

«ابلاغ مصوبه جدید درباره ریاست دانش‌گاه آزاد»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,