Saturday, 18 July 2015
21 October 2020
رد پای رضازاده در اخراج عابدزاده

«اخراج عابدزاده از پرسپولیس»

2009 December 30

هنوز چند ساعتی از امضای قرارداد علی دایی با باشگاه پرسپولیس سپری نشده بود که مسوولین این باشگاه، خبر اخراج احمد رضا عابدزاده مربی دروازه بان های این تیم را به گوشش رساندند.
احمدرضا عابدزاده مربی برکنار شده  تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص اخراج خود از این تیم به ایسنا گفت: «متاسفم که برای بودن یا نبودن برخی مربیان در پرسپولیس حسین رضازاده هم نقش دارد.»
احمدرضا عابدزاده با انتقاد از رفتار مسوولان باشگاه پرسپولیس که پس از انتخاب علی دایی وی را از جمع کادر فنی کنار گذاشته شده و از اردوی تدارکاتی امارات نیز بازماند افزود: «در جلسه تمرین دوشنبه تیم پرسپولیس که همراه با مراسم معارفه علی دایی به عنوان سرمربی جدید تیم همراه بود، مسوولان تیم به من گفتند نباید در جمع کادر فنی تیم حضور داشته باشم. به ظاهر در جلسه ای که سعیدلو  با افرادی چون حسین رضازاده داشته، متقاعد شده است که بنده در پرسپولیس نباشم و واقعن متاسفم برای چنین تیمی که پیش کسوتان و مربیان شناخته شده ای دارد، رضازاده برای بودن یا نبودن برخی مربیان نقش دارد.»

20091230-news-varzesh1k

وی در پاسخ به این سوال که چرا باید چنین اتفاقی برای او و محمود خوردبین سرپرست پرسپولیس بیافتد گفت: «متاسفانه اینجا همه چیز برعکس است. ظاهرن آقایان تصمیم شان را از قبل گرفته بودند.»
وی خاطرنشان کرد: «به باشگاه می‌روم و تنها درباره حساب و کتابم صحبت خواهم کرد تا کارم را در پرسپولیس تمام کنم. حال مردم و طرفداران تیم می توانند در این باره قضاوت کنند.»
وی در پاسخ به این سوال که آینده این تیم را با کادر فنی جدید چطور می بینید، تصریح کرد: «کسی ناکامی پرسپولیس را دوست ندارد، اما باید صبر کنیم و عمل کرد این مربیان را در تیم مان ببینیم.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , ,