Saturday, 18 July 2015
25 September 2020
لیگ قهرمانان اروپا،

«راه‌یابی بارسلونا و بایرن مونیخ به مرحله نیمه‌نهایی»

2012 April 04

خبر / رادیو کوچه

دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا در شرایطی برگزار شد که دو تیم بارسلونا و میلان در دیدار رفت به تساوی دست یافته بودند اما در دیدار برگشت این بارسلونا بود که به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال میلان ایتالیا و بارسلونای اسپانیا در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شام‌گاه سه‌شنبه در ورزش‌گاه نیوکمپ آغاز شد که در پایان این دیدار تیم فوتبال بارسلونا با پیروزی 3 بر یک برابر حریف خود به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

دیدار برگشت تیم‌های فوتبال بارسلونا و میلان در شرایطی برگزار شد که دو تیم در دیدار رفت که در ورزش‌گاه سن‌سیرو شهر میلان برگزار شده بود به تساوی بدون گل رضایت دادند. در دیدار برگشت لیونل مسی دو بار در دقایق 11 و 41 از روی نقطه پنالتی و آندرس اینیستا در دقیقه 53 برای بارسلونا و آنتونیو نوچرینو در دقیقه 33 برای میلان گل‌زنی کردند.

مسی با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند تعداد گل‌های خود را در رقابت‌های لیگ قهرمانان این فصل به عدد 14 رساند و رکورد رود فان نیستلروی در سال 2003 را که 12 گل در این رقابت‌ها به ثمر رسانده بود شکست.

در دیگر دیدار برگزار شده مرحله یک چهارم نهایی تیم فوتبال بایرن مونیخ در ورزش‌گاه آلیانس آره‌نا میزبان المپیک مارسی بود و با برتری 2 بر صفر برابر این تیم موفق شد برای دومین بار در سه فصل اخیر به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها راه یابد. بایرن دیدار رفت را با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود برده بود و به این ترتیب در مجموع دو بازی با اقتدار و با نتیجه 4 بر صفر به نیمه نهایی راه یافت.

بیشتر بخوانید:

http://radiokoocheh.net/article/154218

http://radiokoocheh.net/article/153531

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,